Шість способів вигнати надокучливих мух з дому!

Хочеш знати, чому мухи легко потрапляють у вікно, але не можуть вилетіти назад без покажчиків у вигляді мухобойки? Справа в тому, як влаштовано їх зір. У мух сіткове зір, і вони не бачать прозорого скла. Сьогодні ми розповімо, як швидко позбутися від мух в домашніх умовах без застосування фізичної сили і хімічних засобів.

ЯК ШВИДКО ПОЗБУТИСЯ МУХ

Якщо ти вже звернув газету і застиг, чекаючи, коли муха приземлиться на стіл, подумай про пощаду. Ми знаємо кілька способів відвадити мух від твого житла раз і назавжди гуманним способом. Гуманність, звичайно, проявляється в економії твоїх нервових клітин, а не в збереженні життя мухи. І якщо тобі її вже стало шкода, згадай про згорнутої газеті. Ти сам почав цю гру.

Постав сітки на вікна

Так, банально. Але погодься, якщо муха НЕ залетить в будинок, то її не потрібно буде виганяти. Переконайся, що на всіх вікнах в будинку встановлені москітні сітки. І якщо вони є, то перевір, цілі вони. Часто доводиться лагодити москітні сітки в приватних будинках і не тільки через цікавих домашніх вихованців або докучливих птахів. У всякому разі закрий всі щілини.

Позбудься приманки

З мухами пов’язують кілька добрих прикмет. Забобонний ти людина чи ні, а повинен знати, що ці комахи літають не в самих приємних місцях. Мухи розносять бруд і свої яйця, а сприяють їх розмноженню харчові відходи в будинку, вчасно не викинуте сміття і не з’їдений корм домашніх вихованців. Між прийомами їжі старайся накривати їжу кришкою або харчовою плівкою, потім прибирай все зі столу. Не забувай, що в чистому прибраному будинку мухи заводяться рідше.

Порохотяг

Якщо у тебе хороший зір і треновані рефлекси, мухобойка як-ніяк теж варіант. Тільки не забудь потім на місці злочину прибрати все і продезінфікувати. А ось пилосос стане в нагоді в тому випадку, якщо ти не дуже влучний. Зніми насадку з пилососа і включи прилад на повну потужність. Пріцелься і наблизити до мухи засмоктує трубу.

До речі, якщо ти проти того, щоб муха мучилася, можна натягнути на трубу пилососа капронову носок. Так муха нікуди не дінеться і її можна буде викинути на свободу в вікно, яке нещасна не бачить.

пастка

Користуватися хімічними засобами для виведення мух – не найкраща ідея. Особливо якщо в будинку є діти або домашні тварини У такому випадку потрібно вирішувати проблему інакше. Для цього встанови саморобну пастку для мух. Знадобляться пластикова пляшка або контейнер, канцелярська гумка, харчова плівка.

В якості приманки використовуй фрукти або оцет. Отже, наповни контейнер нарізаними фруктами, оцтом або варенням. Накрий контейнер плівкою і закрепи її за допомогою гумки. Вгорі на плівці зроби кілька отворів, таких, щоб у них помістилася муха. Так мухи зможуть дістатися до улюблених ласощів, але вибратися вже не зможуть.

відлякують запахи

Чистота і приємний запах ефірних масел в будинку не приваблюють мух. Особливо якщо використовувати масло базиліка або евкаліпта, цитрусові запахи і розпорошувати їх на віконні та дверні прорізи.

Кімнатні рослини

Якщо в будинку на підвіконні поставити герань, то мухи не захочуть летіти далі цього смердючого для них рослини. Також відлякують мух листя полину і томата. Біля приватного будинку для вирішення проблеми можна посадити бузину, полин чи черемху. Ці рослини допоможуть запобігти появі комах в твоєму домі.

Сподіваємося, що тепер ти не розгубишся, виявивши в будинку навала мух. До речі, корисними як ніколи є коти і собаки, які норовлять схопити літаючий об’єкт. Правда, не завжди їм вдається швидко позбутися від мух. А який спосіб ти вважаєш найбільш ефективним?

Джерело

Шість способів вигнати надокучливих мух з дому!