Швидкuй рецепт для відбілення зубів! 3 краплі і зубнuй наліт розчинеться на очах!

Кожен хоче залишити красиве перше враження про себе, тому велике значення тут відіграє і красива усмішка. Можливо, не для всіх здорові зуби є пріоритетом, але насправді мати красиву усмішку – це мрія кожного. Нажаль, не у кожного є час та кошти на дантиста, тому ми рекомендуємо вам ліки, які допоможуть знищити зубний наліт і набагато більше.

Чи ви знали що здоров’я ротової порожнини впливає на решту нашого тіла? Адже бактерії в роті можуть спричинити різні інфекції та хвороби ясен. Наліт, що збирається на зубах, спричиняє хворобу ясен. Це збільшує ризик інфекціонувати багато внутрішніх органів.

Рецепти, що допоможуть відчистити зубний камінь

Яблучний оцет

Намочіть зубну щітку в яблучний оцет. Використовуйте цей рецепт двічі на тиждень, але не більше, і ви помітите різницю.

Сода

Замініть на деякий час зубну пасту звичайною харчовою содою і дрібкою солі. Можна також приготувати спеціальний розчин, змішавши 1/2 чашки води, 1 чашку води, 10 крапель соку лимона, 4 ложки овочевого гліцерину і 1 ложку алоє вера. Використовувати 2 рази на день.

Фрукти та овочі

Полуниця і помідор найкраще для цього підходить. Потріть зуби одним із цих продуктів і залиште, щоб підсохло. Сполоскніть рот содою і теплою водою.

Швидкuй рецепт для відбілення зубів! 3 краплі і зубнuй наліт розчинеться на очах!