Скандал з трансплантологом-хабарником: В інституті Шалімова зробили заяву

1

Вчена рада Національного інституту трансплантології імені Шалімова вибачилася за дії завідувача відділення трансплантації та хірургії печінки Олега Котенка, який був затриманий за отримання хабара. Про це повідомляє прес-служба інституту у Facebook, передають Патріоти України.

“Вчора відбулося засідання Вченої ради інституту, на якому співробітники правоохоронних органів, щоб уникнути поширення неправдивої інформації і чуток, продемонстрували частину відеоматеріалів, на підставі яких звинувачують Котенка Олега Геннадійовича”, – йдеться в пості.

Підкреслюється, що те, що вони побачили, викликає шок і не потребує жодних коментарів. Відзначається, що днями правоохоронці опублікують відео в мережі на загальний огляд.

У коментарях до ролика висловила свою думку дружина обвинуваченого Ольга Котенко. “Однозначно, за результатами цієї публікації захистом Олега Котенка будуть прийняті відповідні заходи в рамках чинного законодавства. Не буде зайвим нагадати автору поста окремі положення Конституції України”, – обурюється Ольга. Вона пише, що згідно зі Статтею 62, особа, підозрювана у вчиненні злочину, не вважається винною до тих пір, поки суд не доведе його і не винесе відповідний вердикт. Також у статті сказано, що звинувачувана особа не може бути піддана покаранню, доки вважається невинною.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!