Смартфон не включається і не заряджається! Шукаємо причину збою!

У наш час існує величезний вибір мобільних телефонів на будь-який смак і гаманець, пише потрал Секрети смартфона.

Але яким би сучасним і багатофункціональним ні ваш телефон, не виключена ситуація, що одного разу в пристрої може відбутися збій, і воно перестане працювати. Сьогодні ми дізнаємося, як правильно вчинити, якщо ваш телефон перестав реагувати на зарядний пристрій і не включається.

Причини збою в роботі

Для початку потрібно розібратися в можливих причинах такого збою в пристрої:

Також, варто звернути увагу на батарея вашого телефону. Якщо ваш пристрій знімна батарея, переконайтеся, що контакти батареї справні і не окислилися.
Є ще один зручний спосіб зарядити батарею, і перевірити її справність – універсальний зарядний пристрій, який називається в народі «жаба», воно дозволяє зарядити будь-який пристрій, навіть якщо роз’єм телефону несправний.

Крім всіх перерахованих вище причин поломки, проблема може полягати у використанні карти пам’яті понад допустимі обсяг інформації. Наприклад, в інструкції по експлуатації телефону вказано, що максимальний обсяг карти пам’яті може бути не більше 64 ГБ, а при цьому в пристрій встановлена ​​карта з об’ємом пам’яті на 128 ГБ. Найпростіший спосіб вирішення даної проблеми – відмовитися від такої карти і витягти її з вашого пристрою і зробити примусову перезавантаження.

Також, причиною поломки може послужити помилка системного забезпечення або занадто об’ємне додаток, яке було встановлено в повному обсязі. Такі поломки як правило впливають на роботу батареї, вона починає розряджатися набагато швидше і результаті телефон зовсім перестає включатися.

Точно також на пристрій може вплинути вредосносная програма, яка здатна працювати навіть у фоновому режимі. Якщо ваш пристрій на базі Android, рекомендуємо регулярно перевіряти його на наявність шкідливих програм і вірусів, оскільки такі програми дуже негативно впливають на роботу пристрою.

Але в будь-якому випадку, не варто піддаватися паніці, якщо пристрій після примусового перезавантаження працює в штатному режимі, крім регулярного сканування на шкідливе ПЗ нічого не потрібно. Якщо ж перезавантаження не дала бажаного результату. необхідно зробити повне скидання всіх налаштувань на пристрої.
Якщо проблема виникла при оновленні програмного забезпечення на нову версію, найкраще звернутися до виробника, так як для кожної моделі телефону можуть бути передбачені різні налаштування. Також рекомендуємо ознайомитися з інструкцією по експлуатації пристрій, в ній обов’язково повинні міститися дані про базові налаштування пристрою.

Якщо у вас немає можливості скористатися інструкцією, є універсальний спосіб перезавантаження телефону: затиснення кнопки харчування і почергове натискання кнопок додавання і зменшення гучності.

Не варто також забувати, що на роботу пристрою також впливають фізичні ушкодження. Тому рекомендуємо звертатися зі своїм телефоном дбайливо, і не забувати про те, що він може зламатися. Навіть якщо зовні воно виглядає цілим, не виключена можливість прихованих ушкоджень, що також несприятливо може вплинути на роботу вашого пристрою. У більшості випадків, усунути приховані пошкодження своїми силами неможливо, в такій ситуації необхідно звертатися в сервісний центр і вдатися до допомоги кваліфікованих фахівців.

Джерело

Смартфон не включається і не заряджається! Шукаємо причину збою!