“Спрощення багатьох процедур!”: Зеленський підписав важливий закон. Що він змінить для українців

Документ передбачає спрощення виборчих процедур

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення виборчого законодавства» № 805-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 16 липня 2020 року. Про це повідомляє Офіс президента. korupciya.com

Документ передбачає врегулювання неузгодженостей, уточнення термінів, спрощення виборчих процедур та їх уніфікацію. Зокрема, зміни вносяться до Виборчого кодексу України, законів “Про Центральну виборчу комісію», «Про Державний реєстр виборців» та ін.

Законом передбачаються зміни щодо заповнення виборчих документів, процесу підрахунку голосів, подачі документів кандидатами, обмеження для одночасного балотування на місцевих виборах.

Також вдосконалено законодавство з питань територіальної організації виборів і системи виборчих комісій на місцевих виборах, зменшено грошову заставу на місцевих виборах і т. П.

Крім того, зміни стосуються питань діяльності Центральної виборчої комісії, функціонування Державного реєстру виборців, притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності за правопорушення в ході виборчого процесу.

“Спрощення багатьох процедур!”: Зеленський підписав важливий закон. Що він змінить для українців