США завдасть Росії чотири нищівних удари: у Путіна віднімуть все майно і заощадження

5

“Антипутінський” пакет законів вже проголосований в нижній палаті Конгресу Сполучених Штатів і очікує схвалення верхньої палати. Також очікується, що дана міра торкнеться найближчого оточення російського президента.

Нижня палата Конгресу США схвалила важливий пакет законопроектів. Цікаво, що один з цих документів спрямований особисто проти президента країни-агресора Володимира Путіна, повідомляє “Діалог.UA“.

Прес-служба Конгресу вже розмістила цю інформацію на своїх офіційних сторінках у соцмережах. При цьому, стали відомі деякі деталі прийнятого рішення.

Всього конгресмени проголосували за чотири документа, один з яких наказує керівництву зовнішньої розвідки в найкоротші терміни (не пізніше шести місяців після вступу закону в силу) отримати максимально повну інформацію про активи російського президента, його рахунках та офшорах, власність за межами Росії. Паралельно законодавці віднімають важелі у виконавчої влади в особі адміністрації США мати можливість легалізувати окупацію Криму , визнавши його “російським”.

Третя резолюція нижньої палати Конгресу стосується введення санкцій проти осіб, замішаних в розправі над опозиціонером Борисом Нємцовим. А четверта – вимагає від директора Національної розвідки США протягом двох місяців підготувати звіт про можливі загрози з боку Росії для США і союзників Північноатлантичного альянсу.

Тепер пакет повинен пройти узгодження верхньої палати Конгресу, після чого він ляже на стіл президента країни Дональда Трампа.

 

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Actionteaser.ru – тизерная реклама

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!