Терміново! Рoсійські танкu зайшли в Білорусь: що відбувається

16

У понеділок, 18 березня, в п’яту річницю російської анексії Криму, на території Білорусі з’явилися російські танки. Путін почав військові навчання в Білорусі.

Також в Білорусію завезли російських військових. Таким чином стартували великі військові навчання Росії і Білорусі.

В Міністерстві оборони Білорусі заявили про проведення масштабних навчань з “метою забезпечення військової безпеки Союзної держави”. Вчення пройдуть п’ять днів, до 22 березня, під керівництвом Об’єднаного командування регіонального угруповання білоруських і російських військ.

Відмічається, що до навчань залучаються офіцери Збройних Сил Білорусі та РФ, а також оперативні групи командування ВПС і військ ППО, сил спеціальних операцій Збройних Сил, управління оперативних командувань, штабів зон територіальної оборони, республіканських органів державного управління Республіки Білорусь.

“Мета тренування – підвищити злагодженість органів військового управління і оперативну сумісність особового складу Об’єднаного командування в ході планування застосування РГВ (С) спільно з іншими військами і військовими формуваннями Республіки Білорусь “, – заявили в Міноборони Білорусі.

Уточнюється, що вчення явлются початковим етапом підготовки до спільних оперативних вчень Збройних Сил Білорусі та Росії “Щит Союзу-2019”, темою яких буде “Підготовка та застосування угруповань військ (сил) в інтересах забезпечення військової безпеки Союзної держави”, яке пройде у вересні на території РФ.

джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Actionteaser.ru – тизерная реклама

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!