Терміново! Зеленський “зник”, разом з усією сім’єю: несподівана недільна новина. “Таємна поїздка”

Несподівана недільна новина приголомшила всю країну.

Як стало відомо “Галці” з кількох джерел, 31 липня на Прикарпаття разом з родиною прибув президент України Володимир Зеленський. korupciya.com

Відомо, що він проводить вихідні разом з родиною у президентській резиденції “Синьогора”, що неподалік села Гута. Туди приземлився гелікоптер, який оминув Івано-Франківськ.

Джерела повідомили, що він прибув без офіційних візитів.

Також є інформація, що раніше анонсована робоча поїздка президента Зеленського на початок серпня не відбудеться.

Як відомо, віднедавна Президент України Володимир Зеленський переїхав. Тепер він буде жити у державній резиденції Конча-Заспа – вона ще відома як “будинок №29”, або “дача Ющенка”.

Дуже часто (але далеко не завжди, яскравий приклад – Ангела Меркель) глави держав не вільні у виборі місця проживання. Їх заселяють у державні резиденції, в яких вони і живуть, і працюють увесь президентський термін – як у США чи Франції.

Це пояснюють питаннями безпеки, зручності і даниною традиціям. У схильних до авторитаризму країнах буває навпаки: президенти самі виступають замовниками будівництва розкішних особняків і палаців для своїх сімей

На початку липня всюдисуща знімальна група Схем зафіксувала, як кортеж президента ввечері після завершення робочого дня попрямував у сторону Конча-Заспи, заїхав на режимну територію державних дач і виїхав звідти тільки вранці. У ці ж дні вранці з території держдач виїжджало й авто дружини президента Олени Зеленської. У резиденції горіло світло, хоча після Ющенка там 10 років ніхто не жив.

Після виходу програми в офісі Зеленського підтвердили, що він переїхав. Кажуть, це тимчасово: президент із родиною був змушений переселитися, тому що в липні продав свій будинок і земельну ділянку в селі Іванковичі Київської області.

Як приклад, Усі президенти США живуть і працюють у Білому домі з 1801 року (першим у резиденцію в’їхав Томас Джефферсон). У 2017 році сюди переїхав і діючий президент Дональд Трамп, а потім його дружина Меланія і син Баррон.

Кожна президентська сім’я після заселення переоблаштовує Білий дім під себе – але в межах розумного. Так, Мішель Обама в 2009 році облаштувала у дворі резиденції фруктово-овочевий сад, Барак Обама – баскетбольний корт. Білл Клінтон проклав на території доріжки для бігу.

Родині Анджея Дуди не доведеться терміново пакувати речі: на цьому тижні він виграв вибори і вдруге став президентом Польщі, а значить, може ще п’ять років жити в Президентському палаці у Варшаві. Це монументальна споруда, що складається з чотириповерхового основного корпусу (його будівництво почалося ще в 1643 році) та двох двоповерхових бічних крил.

Терміново! Зеленський “зник”, разом з усією сім’єю: несподівана недільна новина. “Таємна поїздка”