Це була справа, де уже готове офіційне звинувачення для Порошенка! Крім того, були інші справи, які стосуються екс-діяльності Петра Олексійовича в бізнесі. Але мені було некоректно говорити про зловживання з ПДВ, про торгівлю військовими судами…

19

як цікаво колупатися в архівних інтерв’ю, нескінченний серіал “високі відносини”. Насолоджуйтеся))

Олександр ТУРЧИНОВ:

…Це була справа, де уже готове офіційне звинувачення для Порошенка! Крім того, були інші справи, які стосуються екс-діяльності Петра Олексійовича в бізнесі. Але мені було некоректно говорити про зловживання з ПДВ, про торгівлю військовими судами… Бо Петро Олексійович би сказав: “От бачите, це режим Кучми проти мене працював, а вони тепер знову піднімають ці звинувачення!”. Тому я жодними словами про це не говорив і зараз не хочу розвивати цю тему, хоча склад злочину існує і там.

Також я не хочу говорити про офшорні технології, які використовував Петро Олексійович – бо це питання слідства. Але ж ідеться як мінімум про ухиляння від сплати податків та відмивання коштів.

***
Все почалося з того, що людина, яку можна вважати опорною фігурою Петра Олексійовича в його холдингу “Укрпромінвест”, викликав власників будівництва по Грушевського 9-а і сказав: “Якщо ви бажаєте завершити будинок, то Порошенко дозволяє вам вибрати два варіанти: або отримати відступний за цей об’єкт (який навіть не покриває половини собівартості!) або віддати контрольний пакет – половину будинку переписати на іншу структуру”.

***
…мені стало відомо з Генпрокуратури, що у слідчих забрали цю справу. Була отримана вказівка від президента закрити справу протягом двох–трьох днів. Про що я і повідомив ЗМІ. І їм розуму не вистачило, щоб не діяти в дрібницях відповідно до цього сценарію! Справу закрили рівно протягом двох днів!

***
Петро Олексійович, використовуючи службове становище, дав наказ начальнику ДАІ, щоб йому видали міліцейську машину супроводу. Хоча, за положенням, тільки президент, прем’єр і голова Верховної Ради мають таку перевагу. Це зловживання владою, бо на це використовуються бюджетні кошти.

Більше того, використовувалась ця машина після відставки Порошенка. … В результаті, один злочин тягне інший. На швидкості близько 200 кілометрів на годину вони на очах дитини збивають молоду мати. Чому? Тому що сам Порошенко, який їде в службовій машині, задає водію швидкість. І як говорити, що не маєш відношення до вбивства, коли ти, зловживаючи владою, отримав цей привілей і фактично спонукав до порушення правил дорожнього руху, що мало наслідком загибель людини!

***
Ну, якщо він [Порошенко] після виконання вироку суду, і з чистою совістю вийде на свободу – будь ласка, ми його приймемо [в свій партійний список БЮТ], якщо він виправиться…

***
P.S. Олександр Турчинов, інтерв’ю УП майже одразу після звільнення з посади голови СБУ, жовтень-листопад 2005-го:
– частина 1.”Якщо СБУ почало б розслідування щодо Віктора Ющенка, я повідомив би про це президенту”https://www.pravda.com.ua/articles/2005/10/31/3015059/
– частина 2. “Проти Порошенка у СБУ дав свідчення один із депутатів “Нашої України” https://www.pravda.com.ua/articles/2005/11/1/3015079/

 

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Actionteaser.ru – тизерная реклама

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!