Ця рослина росте в нас просто під ногами! Вона може врятувати ваше життя!

Багато хто думає, що кульбаба всього лише даремний бур’ян на дачній ділянці. Проте ця рослина при правильному вживанні може принести багато користі. 

В народній медицині можна знайти багато рецептів з екстрактом кульбаби від безлічі хвороб. Кульбаба здатна зцілювати такі проблеми зі здоров’ям:

Анемія

Рослина містить велику кількість вітамінів та мікроелементів, білків, які провокують збільшення вироблення еритроцитів.

Слабкі кістки

Квіти дуже багаті кальцієм, тому вони чудово допомагають зміцнити кістки та запобігають їх пошкодженню.

Діабет

Сік кульбаби стимулює вироблення інсуліну в підшлунковій залозі. Кульбаб стимулює сечовиділення, через що покращується видалення цукру з організму.

Запобігає інфекції сечових шляхів

Кульбаба запобігає інфекції в сечовивідних шляхах і перешкоджає порушенням сечового міхура, утворенню кіст на репродуктивних органах і проблемам з нирками.

Очищає печінку

Кульбаба володіє жовчогінними властивостями та очищає печінку від токсинів та шкідливих речовин. Також містить вітамін С, який має антизапальний ефект та допомагає поглинати мінерали з інших продуктів.

Покращує травлення

Кульбабу часто використовують для покращення апетиту та метаболізму. Вона чудово нормалізує травлення та підтримує розвиток бактерій в кишківнику.

Настій або чай кульбаби лікарської

Для його приготування треба взяти одну чайну ложку подрібнених сухих коренів кульбаби і залити їх склянкою окропу (200 мл). Настоювати до охолодження рідини, потім процідити її. Приймати цей настій три рази на день за пів години до їди по чверті склянки.

Він стимулює сечовипускання, допомагає організму очиститися від токсинів в печінці, нирках, сечовому міхурі. Допомагає настій при відсутності апетиту, а також знижує вміст холестерину в крові.

Протипоказання

Приймання препаратів кульбаби лікарської протипоказаний при гіперацидних гастритах, виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки при підвищеній кислотності шлункового соку, а також при схильності людини до проносів.

Ви знали про користь кульбаби?

Ця рослина росте в нас просто під ногами! Вона може врятувати ваше життя!