У Києві злодії обчистили квартири “слуги народу” і прокурора. А тепер найцікавіше

У Києві обікрали народного депутата (фракція “Слуга народу”) і прокурора Офісу генерального прокурора України. Злочини трапилися в Дарницькому і Дніпровському районах столиці в орендованих квартирах.

Про це OBOZREVATEL стало відомо з власних джерел. 27 липня народний депутат Дмитро Любота виявив, що за час його відсутності протягом останніх днів до квартири вдерлися невідомі.

Дверний замок був пошкоджений, а всередині орендованої квартири були розкидані речі. Депутат виявив зникнення техніки – ноутбука MacBook Pro, планшета iPad, а також велосипеда Cannondale.

Дмитро Любота у 2019 році був обраний народним депутатом IX скликання по 177 округу (Харківська область) від партії “Слуга народу”

Від злодіїв постраждав і прокурор Офісу генерального прокурора. Повернувшись із відпустки 26 липня, він виявив, що в орендованій його сім’єю однокімнатній квартирі розкидані речі.

“Слідів зламу на замку не було, злодій підібрав ключі та забрав невелику суму в доларах, а також кілька золотих прикрас”, – розповів співрозмовник OBOZREVATEL.

За його словами. це трапилося в багатоповерхівці неподалік від станції метро “Лівобережна”.

У Києві злодії обчистили квартири “слуги народу” і прокурора. А тепер найцікавіше