У мене є подруга, Леська. А у Леськи чоловік – Костик. А у Костика є мама, тобто Леськина свекруха. І от якось Леська з Костиком приїхали в гості на дачу, а мама там сидить з сусідом

Свекруха належить до тієї рідкісної категорії свекрух, які просто на вагу золота. Вона ніколи не лізла в їх життя, ніколи нічого не просила і не вимагала. Коли Костик привів Леську в будинок, то його мама зраділа. Але поживши з ними якийсь час, вирішила переїхати жити на дачу. Дача у них хороша, з чоловіком будували, повноцінна для життя. Чоловік давно відійшов у засвіти, і свекруха не поспішала шукати нового чоловіка. Хоча могла б собі це дозволити, вона ще цілком нічого і син уже виріс.

Леська теж не нахабніла, вона хоч і живе в квартирі свекрухи, але не вважає себе господинею. Тому, коли вони захотіли робити ремонт, вона насамперед зателефонувала свекрусі: – Мамо, можна нам?

– Лесюню, робіть що хочете, вам же жити. І так було у всьому. Леська питала – свекруха завжди схвалювала. Кожні свої вихідні, Леська з чоловіком їздили до його мами, і там допомагали. А коли Ляся про поповнення повідомила, ось вже свекруха танцювала від радості.

– Внучку хочу. Сина виростила, тепер дівчинку мені давайте. І Лесяка подарувала чоловіку дівчинку. Бабуся прямо помолодшала. Вона стала часто приїжджати, невістці допомагати. І з коляскою у дворі погуляє, і обід їм приготує. А Леська і рада була. Ну, де ще таку свекруху знайдеш? Вони багато разів кликали її переїхати до них, але вона завжди відмовлялася. Не хочу, каже з вами жити, мені і тут не погано.

А потім… Леська з Костиком приїхали в гості на дачу, а мама там сидить з сусідом. І очі горять, посвіжіла. Невістка відразу зрозуміла, наша мама закохана. Так і живуть, свекруха з сусідом на дачі, а Леська з чоловіком і донькою в місті.

У мене є подруга, Леська. А у Леськи чоловік – Костик. А у Костика є мама, тобто Леськина свекруха. І от якось Леська з Костиком приїхали в гості на дачу, а мама там сидить з сусідом