У Вінниці збиратимуть кошти для хлопчика, який потребує пересадки кісткового мозку

У Вінниці відбудеться благодійна акція по збору коштів для Діми Шилова. У хлопчика – четверта стадія лімфоми, й він потребує пересадки кісткового мозку.

Цю акцію організовують небайдужі вінничани разом з Мілою Поворознюк. А влаштують її у суботу, 25 липня, біля входу в Універмаг (площа Гагаріна). Прийти і зробити благодійний внесок можна буде з 10:00 до 16:00 години.

Нагадаємо, що хлопчику збирають гроші для пересадки кісткового мозку.  Як ідеться на фейсбук-сторінці “Допомога Дімі Шилову”, його діагноз – анапластична крупноклітинна лімфома ALK+ (дрібноклітинний варіант), 4 стадія, з ураженням кісткового мозку.

На обох фотографіях – Дмитро Шилов

Як повідомила Vежі Світлана, яка допомагає родині зібрати кошти, наразі Дмитро проходить сьомий курс хіміотерапії в лікарні “Охматдит”. Місяць такого лікування коштує від 150 тисяч гривень. Цієї осені хлопчику планують зробити трансплантацію кісткового мозку. Станом на травень у Туреччині та Німеччині така операція коштувала від 100 тисяч євро.

– Дитина, яка один на один змагається з тим що нам дорослим навіть страшно уявити. Дитина проходить через те, що під силу не кожному дорослому. І сподівається і вірить, що це все колись закінчиться. Адже лікарі говорять, що шанси є. І шанси дійсно є, але потрібні великі кошти аби ті шанси отримати, – пишуть про Дмитра у групі.

Реквізити для допомоги хлопчику – 5168 7520 1040 3411, отримувач – Ганзер-Шилова Ольга. Телефон Світлани, яка координує збір коштів: (097) 795 41  56.

 

У Вінниці збиратимуть кошти для хлопчика, який потребує пересадки кісткового мозку