У Зеленського підтвердили чутки про нове міністерство

2

Міністерство культури та Міністерство молоді і спорту планують об’єднати в одне – Міністерство гуманітарної політики, яке може очолити екскерівник телеканалу СТБ та позаштатний радник президента Володимир Бородянський. Чутки про це в інтерв’ю “Громадському” підтвердив заступник керівника Офісу президента Юрій Костюк, передають Патріоти України.

“Це не безпідставні чутки. Дійсно, робота і думки такі є”, – сказав він.

Він також зазначив, що функціонал міністерств під час об’єднання не зникне. “Всі ті функції, які вони виконували, залишаються”, – зазначає Костюк. – “До речі, це британська модель. В Британії і культура, і спорт, і медіа об’єднані в одне міністерство”.На питання журналіста, чи залишиться Міністерство інформаційної політики в нинішньому вигляді, Костюк зазначив, що весь функціонал, який прописаний на папері Міністерства – потрібен.”Функціонал весь повинен бути збережений”, – каже він. “Єдине – повинно більше бути долучено людей, які розуміються на, скажімо, маркетингу”.

Раніше в інтерв’ю “Детектору медіа” народний депутат від “Слуги народу” Микита Потураєв зазначав, що новостворене Міністерство гуманітарної політики може очолити радник президента з гуманітарних питань Володимир Бородянський.

“Не виключаю цього”, – сказав Потураєв. – Звісно, що не може вже бути визначено єдину кандидатуру. Бородянський – один зі співавторів цього великого проєкту, звісно, один із тих, хто може очолити таке міністерство”.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!