УВАГА!!!!! Збив дівчину-пішохода та кинувся тікати. На високій швидкості виїхав на грунтову дорогу і врізався у стіну бойлерної. При цьому ледь не зачепив пішоходів, які йшли повз будівлю.

15

Збив дівчину-пішохода та кинувся тікати. На високій швидкості виїхав на грунтову дорогу і врізався у стіну бойлерної. При цьому ледь не зачепив пішоходів, які йшли повз будівлю. https://goo.gl/f2X7uW

Водій був п’яний . Лише дивом потерпілі відбулись несерйозними ушкодженнями. Це трапилось у Києві на вул. Дубровицька у березні 2017 року.

І як ви думаєте чи поніс водій покарання 

Ну, Оболонський суд встановив його вину і що був пяним.
А після цього … закрив справу , бо … закінчився строк для покарання.

Цим суддею, який дочекався, поки закінчаться строки, а потім “покарав” п’яницю є Тітов Максим Юрійович
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/67946429#

І цей випадок не одиничний. Лише за два останніх роки Максим Тітов звільнив від відповідальності 21 водія , які сідали п’яними за кермо. У всіх випадках суд мав можливість вкластись у строк, але не вклався. Чи випадково ? Усі знають, що ця стаття найбільш корупційна .

Максим Тітов це син діючого члена Вища кваліфікаційна комісія суддів України Юрія Тітова, який є кумом Ківалова і головою цілої суддівської династії https://goo.gl/SLEX2a.

А ще Максим переможець конкурсу до Верховного Суду і вже 19 березня Вища рада правосуддя прийме остаточне рішення про призначення його суддею Верховного Суду.

Нещодавно мережу сколихнула ДТП, у якій з вини п’яного мажора загинула молода мати. За пів року до цього його мали позбавити прав, але завдяки затягування справи у суді він спокійно сідав за кермо.
https://www.facebook.com/roman.maselko/posts/10211460515103035

Тепер можуть бути спокійні не лише мажори, але і судді, які їх покривають. Завдяки судовій реформі таких суддів не звільняють, а підвищують.

Теоретично, Вища рада правосуддя ще може відмовитись призначати Тітова суддею Верховного Суду. Але для цього потрібен значний розголос. Шанси невеликі, але кожен репост та кожен журналіст, який прийде 19 березня на засідання Вищої ради правосуддя їх збільшує.


Джерело

 

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Actionteaser.ru – тизерная реклама

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!