Уже з завтрашнього дня! Кабмін вводить нові правила для українців. Що потрібно знати

З 1 серпня Кабмін запровадить нові правила адаптивного карантину в Україні.

Про це повідомила пресслужба Уряду. korupciya.com

Зазначається, що всі регіони України будуть поділені на зелену, жовту, помаранчеву і червону зони.

Зелена зона передбачає: перебування у громадських будівлях в масках, проведення масових заходів: не більше 1 людини на 5 квадратних метрів; кінотеатри із заповненістю на 50%; перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць.

Жовта зона забороняє відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку.

Помаранчева зона забороняє діяльність закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів; діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час; планові госпіталізації в лікарнях; спортзали; прийом нових змін в дитячі табори; обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів та не більше 100 людей.

Червона зона забороняється робота громадського транспорту; відвідування закладів освіти; діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів.

Рішення про посилення або послаблення карантинних заходів будуть прийматися на засіданнях місцевих регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, за поданням головного державного санітарного лікаря регіону.

Варто зауважити, що перехід регіону з однієї зони в іншу буде можливий лише за умови, коли 5 днів поспіль там спостерігаються зміни одного із визначених показників.

У Міністерстві охорони здоров’я оприлюднили наступні показники для розподілу регіонів:

1. Завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з COVID-19, становить більш як 50 відсотків;

2. Середня кількість тестувань методом ПЛР та ІФА становить менше ніж 24 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів;

3. Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить більш як 11 відсотків;

4. Показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить більш як 10 відсотків.

5. Показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 застосовується у разі реєстрації більше восьми випадків на 100 тис. населення сумарно за останні сім днів.

Уже з завтрашнього дня! Кабмін вводить нові правила для українців. Що потрібно знати