В 4 роки хлопчикові діагностували агресивний рак крові, але він вижив навіть не зважаючи на прогнози лікарів

Ноа Муді довів своїм прикладом, що рак — зовсім не смертний вирок і після постановки діагнозу не можна впадати у відчай.

Юного героя нашої сьогоднішньої статті звуть Ноа Муді і своїм прикладом він довів, що онкологія — не смертний вирок. Коли хлопчикові було всього 4 роки, лікарі діагностували у нього гострий мієлоїдний лейкоз. Це агресивна форма лейкемії, тобто раку кровотворної системи.

За вироблення нових клітин крові відповідає кістковий мозок, але коли він захворює, то в кровотік надходять незрілі кров’яні клітини. Вони починають безконтрольно ділитися і витісняють здорові. Проблема в тому, що вже з самого початку хвороба знаходиться не в якійсь одній частині організму, адже з кісткового мозку вона йде в кров, яка швидко поширюється по всіх системах і органах. Саме тому лейкоз називають системним злоякісним захворюванням — воно виводить з ладу абсолютно все.

Ноа під час проходження хіміотерапії
Ноа під час проходження хіміотерапії

На фотографії обличчя героя статті розділене на дві частини — зліва він зображений під час проходження хіміотерапії для боротьби з лейкемією, а справа він вже одужав. Як розповідала мама хлопчика Крісті, цей досвід був позитивним і одночасно дуже важким, адже під час фотосесії довелося знову повернутися до тих важких спогадів.

Ноа під час хвороби і після лікування
Ноа під час хвороби і після лікування

За її ж словами, насправді син виглядав ще гірше, ніж на плакаті:

«До моменту пересадки він був таким худим і блідим. Моє серце розривалося. Але він показав себе дуже сильним і хоробрим, тому ми вважаємо його справжнім чемпіоном», — ділиться переживаннями жінка.

Ось так Ноа виглядає в свої 10 років — абсолютно здоровий, чарівний і життєрадісний хлопець:

Ноа в свої 10 років
Ноа в свої 10 років

Сподіваємося, що на цьому випробування хлопчика закінчаться і йому більше ніколи не доведеться боротися за право на життя.

В 4 роки хлопчикові діагностували агресивний рак крові, але він вижив навіть не зважаючи на прогнози лікарів