На Закарпатті, у Виноградові, четверо підлітків жорстоко побили 12-річну дитину. Все, що відбувалося, було знято на відео. Про це стало відомо з повідомлення активіста Сергія Волошина, яке він розмістив на власній сторінці у Facebook.

За попередньою інформацією, між дітьми спалахнула сварка, під час якої двоє 14-річних дівчаток і двоє 15-річних хлопців побили 12-річну подругу.

До правоохоронців за допомогою одразу ж звернулася матір постраждалої дитини.

«Шановні поліцейські Виноградова та керівництво поліції Закарпаття, чи ігнорували б ви цей факт правопорушення, якби це били вашу дитину??? Чи ігнорували б ви цей факт правопорушення, якби потерпіла була із заможної сім’ї??? Після поданої заяви до Виноградівської поліції потерпілу дівчину продовжують переслідувати, на що ви, шановні, якось реагуєте?», – обурюється Волошин.

У поліції стверджують, що всіх учасників бійки затримали, їх допитують у присутності їхніх батьків. Ступінь тяжкості отриманих дитиною травм має визначити медична експертиза.

«Для таких нелюдів треба жорсткі міри прийняти», «Звідки пішла мода бити дівчаток, підлітків підлітками і викладати в мережі? Спіймати б одну банду і відзначити так, щоб зуби збирали, ось тоді це припиниться. Мені все одно, звідки і чия ця дитина. Ці малолітні мерзоти отримують задоволення від того, що знущаються і мучать жертву. Яка поліція? Цій дівчинці все життя доведеться нести цей тягар приниженою і без довіри до цього світу особистості», – коментують ситуацію українці.

джерело