ВРЯТУЙТЕ МЕНЕ,Я ТАК ХОЧУ ЖИТИ…ХОЧА Б РЕП0СТ…МОЛОДА ДІВЧИНА АЛІНА МАЄ ВСТАНОВЛЕНИЙ ЖАХЛИВИЙ ДІАГНОЗ — РАК НОСОГЛОТКИ 4 СТАДІЇ З МЕТАСТАЗАМИ У ЛЕГЕНЯХ ТА ПЕЧІНЦІ!

Вкінці 2017 року спокійне життя Аліни змінилося в життя повне переживань та боротьби, коли у дівчини виявили рак носоглотки 4 стадії з метастазами у лімфовузли шиї.
За пів року виснажливого лікування хвороба ніби відступила. Аліна тільки почала оговтуватися, як отримала новий удар. Після 6 місяців ремісії, на черговому огляді КТ, виявили метастази у легенях. Це було для неї ще ніби важче, ніж перший раз.
Оскільки хіміотерапія виявилась не ефективною, дівчині призначили дуже коштовний імунопрепарат Кітруда (Пембролізумаб).
З допомогою рідних, близьких, друзів, знайомих та незнайомих людей вона прийняла 20 курсів лікування. На це все витрачено вже десятки тисяч доларів. Дівчина також пройшла курс променевої терапії на легені. І після фінального обстеження ПЕТ КТ ситуація в легенях ніби стабілізувалась, проте з’явився новий метастаз у печінці. Про це Аліна дізналася недавно, і це був новий удар, який вони з сім’єю ледь пережили. Черговий раз їм доводиться боротися за молоде та невинне життя.
Дівчині провели процедуру радіохірургії пухлини в печінці. Усі кошти, які вони з сім’єю змогли зібрати витрачені. Далі, щоб продовжити лікування, лікарі рекомендують приймання Кітруди у поєднанні з хіміотерапією. Один курс лікування Пембролізумабом зараз коштує величезні гроші.
Аліна та її рідні є виснажені морально та фінансово. Усі можливі та неможливі ресурси, які були у сім’ї давно закінчились. Треба рятувати молоду дівчину та це неможливо без допомоги добрих, небайдужих людей.
У дівчини є синочок Єгор, йому 3,5 рочки та тільки заради нього Аліна повинна стати переможцем у цій нелегкій боротьбі. Він — її сенс життя, натхнення, він її кохання та стимул не опускати рухи й з Вірою іти вперед.
Аліна дуже сильно просить кожен, хто читає публікацію, може стати Благодійником, перерахувавши, хоча пару гривень і врятувати її життя.
Дівчина вірить, що Ви не залишите її в біді.
Пам’ятайте, що добро обов’язково повертається з подвійною силою, тому давайте допомагати, давайте творити разом добро!
ВРЯТУЙТЕ МЕНЕ,Я ТАК ХОЧУ ЖИТИ…ХОЧА Б РЕП0СТ…МОЛОДА ДІВЧИНА АЛІНА МАЄ ВСТАНОВЛЕНИЙ ЖАХЛИВИЙ ДІАГНОЗ — РАК НОСОГЛОТКИ 4 СТАДІЇ З МЕТАСТАЗАМИ У ЛЕГЕНЯХ ТА ПЕЧІНЦІ!