Я Більше Не Буду Мовчати… Ви Будете Шoкoвaні Коли Дізнаєтесь Від Чого Пoмuрaють Насправді – Богомолець

Відомий український лікар Ольга Богомолець в своєму коментарі виданню «Обозреватель» заявила, що реальна кількість смертей від коронавируса в Україні може бути набагато меншим, ніж про це заявляє влада.

Таким чином, згідно зі словами екс-нардепа, зараз ніхто не дозволяє в лікарнях робити розтин померлих.

Відповідно, ніхто не дізнається про справжні причини смерті. Самі лікарі навіть не можуть точно цього сказати. Однак, прийде час, коли ці причини таки будуть встановлені, і тоді суспільство буде вельми і вельми здивований.

Ольга Богомолець відзначила: «Не дають дозволів робити розтину пацієнтам. Саме тому причини смерті ми знати не можемо.

Але коли ми дізнаємося про реальні причини смерті, від чого люди зараз гинуть, то я думаю, що всі будуть дуже здивовані ».

Крім іншого лікар не виключає, що значна частина смертей може бути пов’язана не з коронавирусной інфекцією, а з основним захворюванням того, чи іншого пацієнта.

Наприклад, з серцево-судинним, або ж онкологічним захворюванням. Наявність цукрового діабету, за її словами, також негативно впливає на результат стану пацієнта.

«Я не можу виключити того, що загальна смертність по країні у нас не буде збільшена. Просто тим людям, які будуть реально вмирати від інфарктів, інсультів, онкології, будуть ставити смерть від коронавируса, якщо вони на той момент були інфіковані ».

джерело

Я Більше Не Буду Мовчати… Ви Будете Шoкoвaні Коли Дізнаєтесь Від Чого Пoмuрaють Насправді – Богомолець