ЯГІДНІ ГРОШІ. БАГАТОДІТНА МАТИ ЗАРОБЛЯЄ ВІД 50 000 В МІСЯЦЬ НА ВИРОЩУВАННІ ЛОХИНИ ВДОМА

Ім’я Олесі Бекетової сьогодні відомо всьому Камінському. Багатодітна мати-одиначка змогла покінчити з убогістю і вирватися в люди на вирощуванні та продажу лохини. Сьогодні ми змогли поспілкуватися зі Олесею і дізнатися, як їй це вдалося.

Журналіст: Олеся, зараз кожен житель Вашого міста знає Вас завдяки Вашому незвичайному бізнесу. Як Вам прийшла ідея створити таку справу?

Олеся: Ви знаєте, в мене були важкі часи. На руках шестеро дітей. Всіх треба на ноги поставити. З чоловіком ми розійшлися, аліменти він не платив і не платить, а дітей на щось потрібно годувати!

Дітей залишивши на бабусю, мені доводилося працювати на 3 роботах, але грошей цих все одно не вистачало! У мене буквально опускалися руки від постійного безгрошів’я. Я не знала, що мені робити. Поки одного разу мені не подзвонила подруга. Вона поїхала на заробітки до Бельгії і працює на фермі з вирощування лохини.

Вона спокійно вислухала мій плач і запропонувала мені ідею, яка і стала для мене порятунком.

Журналіст: Вона запропонувала Вам роботу?

Олеся: Краще! Вона запропонувала мені ростити такі ягоди в себе вдома, а потім продавати. На здорові свіжі ягоди попит завжди є, особливо взимку. Ви бачили скільки вони коштують в магазині та на базарі?! Тому її ідея здалася мені дуже цікавою, тим більше, вона розповіла, як можна виростити ягоди прямо у себе на балконі просто і головне швидко. .

Ось що вона сказала:

«Замов собі пару упаковок “Домашня ягідниця” та й спробуєш ростити сама, а потім почнеш продавати потихеньку, озирнутися не встигнеш, як гроші рікою потечуть! Таку лохину продають в Україні, мало хто знає що вона вирощенна по Бельгійській технології »

Ну я і зважилася. На останні гроші замовила собі 5 упаковок «Домашня ягідниця» так вийшло набагато вигідніше, а коли вони прийшли, тут же почала їх вирощувати.

Зробила все, як написано в інструкції і поставила коробочки на підвіконня. Та й забула про них зовсім. Коли вже згадала, очам своїм не повірила! З коробочок гронами звисали ягоди. Здорові і стиглі, ніколи таких не бачила!

Ця технологія виведена в лабораторії Бельгійського аграрного університету. Суть дії цього «ягідного врожаю» в тому, що для цього використовується спеціально виведений сорт, який поміщається в живильне середовище і може швидко давати великий урожай навіть в дуже поганих умовах. Вже через 3-4 тижні я отримала свій перший урожай, який буквально за пару хвилин був зїдений дітьми.

Я не змогла себе стримати і теж спробувала! Смак взагалі не порівняти з тим, що продається в магазинах! Справжній смак! Ароматні такі ягоди і солодкі-солодкі. Таких я ніколи не їла! Хоча що там говорити. Діти їли їх за обидві щоки. Всі від них були в захваті.

Відразу вирішила спробувати їх продавати. Взяла з собою всю лохину і привезла на роботу. Я думала, що доведеться буквально «втюхувати» мої ягоди, але після того, як мої колеги їх розсмакували, тут же розхапали все за пару хвилин. Уже до вечора почали дзвонити і просити принести ще. Ось такого я взагалі не очікувала! Новина про мої ягоди розлетілася буквально за пару днів і навіть реклама не знадобилася, сарафанне радіо зробило все за мене.

Я вирішила посилено вирощувати цю лохину. Причому ягід з куща дуже багато і дуже великі і ароматні виходять. Оцінить будь-хто. Я взяла собі ще 6 упаковок і стала ростити далі. Спочатку ставила просто на підвіконня, потім довелося заставити весь балкон, тому що на підвіконнях вже нічого не поміщалося!

У мене замовляли так багато лохини, що я не встигла працювати, тому вирішила звільнитись і займатися тільки ними і анітрохи не шкодую.

Через місяць я вирішила порахувати скільки у мене вийшло заробити на продажу лохини і, чесно, я розплакалась. Я заробила майже в 3 рази більше, ніж на 3-х роботах!

Журналіст: Неймовірно! Свіжа лохина на неї і справді спрос високий, а якщо не секрет, скільки Ви заробляєте на ягодах зараз?

Олеся: Зараз я вийшла на стабільний заробіток 50 000 — 80 000 грн в місяць. При тому, що витрати на покупку наборів для вирощування виходять копійчані. Зараз виробник намагається офіційно вийти на український ринок і часто робить різні знижки.

Ось, 2 місяці тому я вже серйозно задумалася відкрити свій невеликий бізнес і почати продавати свої ягоди за на місцевих ринках і мої старання виявилися не марними. Зараз у мене своя невелика компанія — три точки продажів на базарі в Камянському і одна в Дніпрі. У мене вже з’явилися продавці моїх ягід.

Журналіст: Олеся, а розкажіть про цю Бельгійську лохину? Чому Вам так швидко вдається вирощувати свої ягоди? Вони ж так довго ростуть в лісі?

Олеся: Та ну … Киньте … Там все дуже просто!

Ростуть вони так швидко завдяки спеціально виведеним, селекціонерам Бельгійського аграрного університету, сорту і унікальному за своїми компонентами рослинного біокомплексу. Такий сорт може рости в будь-яких умовах. Зовсім вибагливий. Тому в такій голубіці немає різних шкідливих речовин і ягоди виходять не тільки чистими, але й дуже корисними!

Всього з одного куща у мене виходить майже 3 кілограми великих ягід і головне — без додаткових витрат! А деякі дуже сильно розрослися і плодоносять ще більше. Якщо не вірите, можу Вам показати. Це один з моїх кущів.

Журналіст: Олесю, дякую Вам величезне. Ваша лохина і правда неймовірно красива і смачна, а ось якщо я захочу теж виростити таку, де мені знайти цю «Домашню ягідницю», Ви говорили, що замовляли його. Може його можна в магазині знайти?

Олеся: Ви знаєте, я не могла його ніде знайти. Єдиним способом отримати «Домашню ягідницю» стало те, що у мене був інтернет. Я замовляю набори безпосередньо у офіційного виробника. Саме його мені порадила подруга і міняти місце його закупівлі я не хочу. Аж надто велика ймовірність попастися на підробку. Тому, якщо Ви захочете почати свій прибутковий бізнес, краще беріть тільки у перевіреного виробника.

ЯГІДНІ ГРОШІ. БАГАТОДІТНА МАТИ ЗАРОБЛЯЄ ВІД 50 000 В МІСЯЦЬ НА ВИРОЩУВАННІ ЛОХИНИ ВДОМА