Як через родове прокляття можуть передаватися сімейні проблеми і хвороби

Життя може погіршитися з різних причин, і нерідко вибиті з колії обставинами люди опускають руки, не підозрюючи, що їх доля може бути відзначена родовим прокляттям, інформує Ukr.Media.

Сімейний досвід формується століттями. Ми не випадково з’являємося в певній сім’ї, у певних батьків з певними проблемами. Є два взаємозамінних поняття, але, які суперечать один одному: сімейно-родове прокляття і сімейно-родова програма. Фахівці, які займаються езотерикою, називають прокляттям нещасливий рок сім’ї. У психосоматиків зовсім інший погляд на цей рахунок. Практики стверджують, що тільки чверть випадків дійсно є прокляттям роду: найчастіше люди схильні перебільшувати неприємності, які відбуваються з ними.

Родове прокляття з точки зору езотерики

Прокляття, як і дар, — річ спадкова. Енергетична пам’ять предків присутня в кожному, і, вивчаючи хитросплетіння, які траплялися у родині, можна знайти відповіді, чому у людини ті чи інші проблеми зі здоров’ям, в житті, у родині або кар’єрі.

Родове прокляття — це негативна програма, яка передається в родині з покоління в покоління. З точки зору езотерики воно є негативним впливом на рід з метою покарання і відплати. Найбільш сильним вважається прокляття, яке наклала невинно потерпіла або людина, яка помирала. Прокляття також може бути викликане негативними вчинками членів сім’ї. Гріхи предків передаються їхнім дітям, онукам і правнукам. Практики вважають, що негативна програма сходить нанівець до 7-го або 13-го покоління. Але це може статися і раніше, якщо нащадки докладають зусилля.

Родове прокляття з точки зору психосоматики

У вчених немає точних даних про те, чи дійсно хвороби і проблеми передаються у спадок, але у психосоматиків є теорія на цей рахунок. На їхню думку, якщо мати чи батько жили за програмою «жертви», не вміли переживати проблеми, то і дитина буде такою ж. Вона буде жити за тією ж негативною програмою, яку спостерігала у родині і якої несвідомо навчилася. Оскільки батьки періодично страждали від проблем, вибирали токсичні відносини і не хотіли справлятися з неприємностями, дитина буде жити за тією ж програмою і навчить цього і своїх дітей.

Будь-які захворювання з точки зору психосоматики — ні що інше, як внутрішні психологічні проблеми і негативні установки, які легко передаються від батьків до дітей. Люди, які не пропрацювали травму роду, будуть повторювати життя своїх предків: вони переносять на себе образ життя, комплекси, страхи і навіть хвороби старших родичів. Травма роду зберігається глибоко в підсвідомості, яка пам’ятає кожну дрібницю. Таким чином, негативні риси характеру, шкідливі звички, захворювання передаються з покоління в покоління. Саме колективний образ думок і сімейні установки «як треба жити» — першопричини будь-яких хвороб і проблем.

Найболючіше погодитися з тим, що несвідомо кожен з нас копіює життя своїх близьких. Але родове прокляття має під собою реальну основу. Це передача від покоління до покоління патерів поведінки, родових програм, згідно з якими формується кожна людина.

Експерти переконані: якщо працювати над власною усвідомленістю, активно підтримувати себе у власному пізнанні і виявляти негативні програми роду, можна дати відсіч будь-яким прокляттям і передати майбутньому поколінню більш позитивні установки, виховуючи більш творче і здорове ставлення до навколишнього світу.

Шлях до здорового і щасливого роду складається з трьох етапів: перший — прийміть в собі своїх батьків і родичів, другий — відмовтеся від їх ідеології та життєвих звичок, і останній — виберіть нові переконання і, таким чином, зупиніть погану спадковість і кругообіг негативних програм в роду.

Як через родове прокляття можуть передаватися сімейні проблеми і хвороби