Як так можна..“Прямо з відпочинку на морі”: Молода дружина Павліка відреагувала на смерть його сина. “Боляче…”

“Прямо з відпочинку на морі”: Молода дружина Павліка відреагувала на смерть його сина. “Боляче…”

Катерина Реп’яхова зізналася, що їй боляче.

Дружина співака Віктора Павліка, його концертна директорка Катерина Реп’яхова відреагувала на трагедію, яка сталася з його сином.

Як відомо, після дворічної боротьби з саркомою хребців пішов з життя 21-річний син музиканта Павло Павлік. Катерина у сторіс свого Instagram розмістила чорний знімок з написом:

“Я не знаю які підібрати слова. Боляче”. Хоча з попередніх сторіс стає зрозуміло, що молода дружина співака насолоджується відпочинком на морі.

Сам Віктор Павлік трагедію у родині поки ніяк не коментував.

Нагадаємо, що на 22-му році пішов з життя молодший син Віктора Павліка, 21-річний Павло. 2018-го року у хлопця діагностували саркому хребців.

За словами батька хлопця, все почалося з проблем з ногами. Хвороба з’явилася зненацька.

У середині червня Павло розповідав, що переніс 18 курсів хіміотерапії і курс променевої терапії, але хвороба не відступила. Врешті хлопець вирішив припинити лікування, оскільки воно не давало результату.

Останні дні свого життя хлопець провів у хоспісі. Як розповідала його мама, ексдружина Павліка Лариса Созаєва, вона багато говорила з Павлом про смерть. І хоча хлопець припиняв лікування, він не здавався і боровся з хворобою до останнього.

джерело

Як так можна..“Прямо з відпочинку на морі”: Молода дружина Павліка відреагувала на смерть його сина. “Боляче…”