Як вирощувати імбир у себе вдома. Ніколи не думала, що це так просто

Імбир –  спеція, яка активно використовується в кулінарії. Крім того, імбир не просто  робить наші страви смачними, але й надзвичайно корисний для нашого здоров’я.

Імбир часто використовують для того, щоб заспокоїти нудоту. Це один з кращих засобів для поліпшення стану при морській хворобі або токсикозі вагітних. Вважається, що він може бути так само ефективний, як і ліки проти нудоти.

Імбир також має протизапальні властивості. Це відмінно підходить для любителів фітнесу, які хочуть зменшити болі в м’язах після фізичних вправ.

Дуже часто імбир використовується для лікування проблем зі шлунком. Він прискорює спорожнення шлунка, а це дуже корисно для тих, хто відчуває дискомфорт після їжі. Імбир ідеально підходить для всіх, хто страждає розладом шлунка.

Враховуючи те, що імбир дуже корисний для здоров’я, ви можете захотіти вживати його щодня. Його можна додавати у звичайний чай, в трав’яний чай, і використовувати для приготування їжі. Але, що найголовніше, ви можете дуже легко виростити велику кількість імбиру в закритому приміщенні.

Щоб виростити імбир, вам потрібно придбати його в садовому центрі або замовити по каталогу насіння. Можна спробувати виростити імбир з коренів, куплених в супермаркеті, але через обробку хімічними речовинами спроба може виявитися невдалою.

Вам буде потрібно придбати збагачений ґрунт і горщик. Горщик має бути широкий і неглибокий. Це дуже важливо, адже коріння імбиру ростуть горизонтально.

Якщо ви готові вирощувати імбир, виконайте 5 простих кроків.

1. Замочіть корінь імбиру на ніч.

2. Заповніть горщик землею і помістіть туди корінь імбиру бруньками вверх. Насипте зверху 3-5 см землі.

3. Добре полийте.

4. Помістіть горщик в досить тепле місце, куди не потрапляють прямі сонячні промені.

5. Тримайте землю в горщику вологою за допомогою пляшки з розпилювачем. Імбир росте повільно: може пройти кілька тижнів до того, як ви побачите пагони.

Так ви зможете без проблем виростити багато імбиру! Його вирощування не вимагає багато зусиль. Крім того, якщо ви відрізали шматочок для використання, решта кореня буде продовжувати рости.

Як вирощувати імбир у себе вдома. Ніколи не думала, що це так просто