Які квіти потрібні знакам Зодіаку, щоб відчувати себе вдома більш щасливою людиною. Головне знати, які квіти вибрати для кожного знака Зодіаку!

Ці життєрадісні рослини здатні зробити трішки щасливішими навіть найпохмурішу людину. Головне знати, які квіти вибрати для кожного знака Зодіаку.

Які вибрати квіти

Для цього достатньо поставити правильну квітку в кімнаті, де проводиш багато часу. А ще підходяща рослина обіцяє згладити негативні риси. Чудеса!

Овни

Представники цього знака Зодіаку відрізняються сильним, навіть гарячим характером. Не дивно, що і квіти, які підходять для Овнів мають теплі кольори (червоний, бордовий, рожевий, помаранчевий). Найкраще для Овна підходять садова герань, азалія індійська (або японська), бегонія королівська.

Бегонію королівську Овнам краще розміщувати на робочому місці. Вона відмінно нейтралізує негативну енергію, що допомагає вирішувати суперечки з колегами.

Щоб зробити людину більш спокійною і розслабленою, підійде герань.

Леви

Левам просто необхідно тримати яскраво квітучі рослини в будинку. Варто обзавестися або китайською трояндою, або пеларгонією, або мімозою сором’язливою.

Гібіскус допомагає позбутися від ліні тим, хто звик багато часу валятися на дивані. Ця ж квітка додасть спокою і сили, допоможе вберегтися від маніпуляцій твого оточення. Бальзамін допоможе створити вдома сприятливу атмосферу і навчить радіти дрібницям. А кала потрібна там, де сімейне щастя знаходиться під загрозою. Тому що ця рослина допомагає зберегти сім’ю.

Стрільці

Стрільцям підійде бонсай, який в першу чергу захистить організм від хвороб. До найбільш підходящих рослиндля цього знаку також варто віднести лимон, фікус священний, кімнатний виноград і тещин язик (сансевієрію).

А ось сансевієрія – дуже невибаглива рослина, яке чудово очищає простір від поганої енергії, робить будинок більш комфортним місцем для життя. Дуже допомагає тим, хто багато займається творчістю або освітою, оскільки допомагає мислити.

Тельці

Для цих знаків зодіаку оптимальним буде вибір міцних і низькорослих кімнатних рослин. А тому фіалка, каланхое, цикламен, глоксинія – вся ця краса допоможе Тельцю знайти щастя і зажити забезпеченим життям.

Глоксинія, наприклад, відмінно захищає свого власника від негативу і просто сіє потоки доброї енергії, надихає на досягнення цілей. Фіалка ж більше допомагає створити затишок в домі, згуртувати родину, навіть проганяє набридливих комах.

Діви

Подібно гнучкому характеру Діви, їй підходять і рослини з гнучким стеблом начебто плюща, аспарагуса, філодендрона.

Невибаглива берізка (циссус) допомагає Діві адаптуватися до будь-яких умов, вчить впевнено себе почувати навіть в незвичній обстановці. А наприклад, монстера наводить порядок в думках, допомагає скромній людині розкрити свої таланти. Що стосується драцени відігнутої, то ця рослина сіє радість, допомагає в навчанні і саморозвитку.

Козероги

Найбільш підходящих можна відзначити пустирний кактус, драцену, хвойні рослини, фікус каучуконосний. А щоб прогнати тривогу і переживання про фінансове становище, підійде грошове дерево.

Додасть спокою в будинку Козерога і фікус. Ця рослина не любить зайвої вологи, а тому його господар (або господиня) не буде лити сльози. А ось драцена більше підійде тим Козерогам, які бажають додати собі трохи організованості. Астрологи запевняють, що наявність драцени в будинку навіть сприяє здоров’ю кісток і зубів.

Близнюки

Їм підходять – в’юнкі рослини. Наприклад, аспарагус допомагає визначитися з цілями на життя, а також шляхами їх досягнення.

Папороті стануть у пригоді тим, хто часто втрачає почуття міри або часто виходить з себе, допомагає розвинути почуття такту. А наявність традесканції дає можливість Близнюкам легше переживати труднощі і вчить більше радіти дрібницям.

Терези

Серед відповідних рослин для цього знака фахівці відзначають азалію індійську, дрібноквіткову хризантему, гібіскус, лілію, філодендрон, гортензію. Остання з названих квіток допомагає Терезам очистити атмосферу в будинку, позбутися від ревнощів і підозр.

Підійде Терезам і хризантема, яка допоможе знайти баланс між серцевими справами і здоровим глуздом. Допоможе заспокоїтися, навчить рішучості. Допомагає і страшенним егоїстам, які під впливом хризантеми стануть частіше прислухатися до чужої думки.

Водолії

Водоліям більше підходять рослини з химерною формою, наприклад, маранта, колеус, паунсеттія (молочай). Правильні рослини допоможуть представнику цього знака Зодіаку боротися з нудьгою і важкими думками.

Маранта допомагає припинити конфлікти в будинку, щоб направити енергію на більш продуктивні справи. Ця ж рослина допомагає Водоліям позбутися безсоння і налагодити режим сну.

Раки

варто обзавестися фуксією гібридною, деревовидним алое, агавою американською або бегонією Месона. Відповідні рослини допомагають налагодити стосунки в родині, створюють затишок в домі і зберігають психічне здоров’я господарям.

Фуксія не тільки красиво і тривало цвіте, але і створює сприятливу атмосферу в будинку. А значить, якщо довелося зіткнутися з проблемами, то вплив цієї квітки допоможе знайти рішення і припинити низку невдач. А ось алое необхідно там, де є хвороби. Також воно допомагає людям зі слабким характером стати більш рішучими.

Скорпіони

Підступним Скорпіонам підходять і відповідні рослини: красиві на вигляд, але найчастіше колючі або навіть отруйні. А тому можна порадити обзавестися пустельними кактусами, монстерою, алое, сансевієрією.

Кактуси звикли переживати будь-які погодні катаклізми, а тому уживуться і зі запальним господарем. Ці рослини вміють нейтралізувати емоційні спалахи, мають заспокійливу вплив на вразливих людей. Олеандр допоможе перебороти шкідливі звички. А драконове дерево допоможе уникати песимізму, додасть сил і впевненості в собі.

Риби

Орхідеї – одна з найбільш підходящих квіток для Риб. Дивно, однак ця ніжне рослина оберігає свого володаря від неприємних потрясінь, навіває хороші думки, проганяє лінь. Також Рибам можна обзавестися, наприклад, фікусом, лілією, запашною геранню або папірусом циперусом.

Що стосується папірусу, то ця рослина допоможе Рибам розвинути інтуїцію. А тому представник цього знака навчиться відразу бачити недоброзичливців і підступних людей. Рослина також допоможе поліпшити сон, зняти нервову напругу і створити сприятливу атмосферу в будинку.

Які квіти потрібні знакам Зодіаку, щоб відчувати себе вдома більш щасливою людиною. Головне знати, які квіти вибрати для кожного знака Зодіаку!