Якщо ви почнете їсти мед з волоськими горіхами результат буде неймовірним!

Про користь меду і горіхів чули багато, пише Andrei Laslau. Тільки якщо з’єднати ці два інгредієнти, можна отримати дійсно вбивчу суміш. Вбивчу не для вас, а для численних хвороб, які вас долають, пише cinnamon.

Мед підсилює корисні властивості волоських горіхів. В результаті два цих продукту благотворно впливають на роботу багатьох систем організму.

Даний рецепт рекомендується тим, хто відчуває великі фізичні, розумові і емоційні навантаження.

Ось які переваги дає вам прийом суміші меду і волоських горіхів:

це позбавить вас від мігрені і головного болю; ваш стілець стабілізується: суміш волоських горіхів з медом – варіант легкого проносного; така суміш надзвичайно корисна хворим на туберкульоз; це ідеальний засіб для відновлення породіль; горіхи з медом позитивним чином діють і на жіноче здоров’я в цілому – поліпшується приплив крові до органів малого тазу, підвищується сексуальний потяг; таким же чином ця суміш діє і на чоловіче здоров’я;

завдяки горіхам і меду у вас підвищиться імунітет – приймайте суміш в період холодів, щоб допомогти організму в боротьбі з вірусами; використовуйте цілющу суміш для профілактики або лікування початкової стадії простудних захворювань; дуже добре мед і горіхи допомагають при анемії – за рахунок високого вмісту і в цих продуктах міді, заліза, цинку і марганцю; використовуйте суміш для нормалізації обміну речовин; приймайте її, якщо незабаром від вас буде потрібно висока розумова концентрація; волоський горіх добре допомагає під час нападів ревматизму, полегшуючи їх симптоми.

Ось деякі нюанси приготування медово-горіхової суміші і її вживання:

для приготування суміші беріть неочищені горіхи; купуйте натуральний мед з пасіки; горіхи в суміші повинні залишатися цілісними – так вони не втратять свої корисні властивості; найкраще використовувати в процесі приготування дерев’яну ложку або силіконову лопатку, але ні в якому разі не металеву; очищені горіхи потрібно скласти в скляну ємність, а потім залити її медом; суміш повинна настоятися деякий час – від 2 до 4 тижнів.

зберігати суміш найкраще в холодильнику, накривши її папером – так мед буде дихати; вживати медово-горіхову суміш потрібно кожен день з ранку натщесерце по 1 чайній ложечці; лікування проводите на протягу місяця, потім зробіть перерву на 3 місяці.

Пам’ятайте: якщо у вас є алергія на мед або горіхи, цукровий діабет, астма, жовчокам’яна хвороба, холецистит, краще відмовитися від вживання цих продуктів.

Джерело

Якщо ви почнете їсти мед з волоськими горіхами результат буде неймовірним!