«Якщо є десь країна, де українців люблять більше, ніж в Україні, то це Грузія» – Сергій Притула гучно привітав грузин із Днем Незалежності

Телеведучий та волонтер Сергій Притула привітав Грузію із Днем Незалежності.

«Наші країни мають багато спільних знаменників, а народи купаються у братній любові», – написав Притула у своєму Facebook, повідомляє Шляхта не працює.

“Шановні наші грузинські браття та сестри!

Дозвольте щиро привітати вас із Днем Незалежності Грузії!

Наші країни мають багато спільних знаменників, а народи купаються у взаємній любові!

Українці добре пам‘ятають, що Михайло Грушевський закінчував саме Тифліську гімназію, а перший пам‘ятник Лесі Українці з‘явився не де небудь, а саме в Сурамі!
Неодноразово буваючи у Грузії я помітив, що і грузини теж не забувають, хто, спільно з ними проливав кров у боях за Абхазію, чиї гелікоптери рятували біженців і чий президент, спільно з президентами Польщі, Литви, Латвії та Естонії, був на центральній площі Тбілісі 12 серпня 2008 року, щоб уберегти вашу столицю від російських бомб!

Ми щиро дякуємо вам за підтримку України у боротьбі з нашим спільним ворогом – росією!

Як дипломатією у ПАРЄ чи ООН, так і зі зброєю в руках грузинських добровольців на Донбасі!

Ми цінуємо це! І жодні вибрики наших чи ваших політиків не зруйнують тої міцної україно-грузинської дружби, яка скроплена кров‘ю наших Героїв!

Об‘їздивши Грузію від Батумі і Кобулетті до Мцхета і Сурамі, від Тбілісі і Телаві до Гудаурі, я можу впевнено сказати одне!

Якщо і є десь у світі країна, де українців люблять більше, ніж в Україні, то це ГРУЗІЯ!!!

საქართველოს გაუმარჯოს!

До нових зустрічей!!!”

Джерело: prolviv.com
«Якщо є десь країна, де українців люблять більше, ніж в Україні, то це Грузія» – Сергій Притула гучно привітав грузин із Днем Незалежності