Залишилися без надбавок! Українських пенсіонерів залишили без обіцяних виплат. Кому і чому не пощастило

Підвищення прожиткового мінімуму в Україні повинно було автоматично збільшити пенсії. Однак частина пенсіонерів обіцяних надбавок так і не дочекалися.

В чому причина, розповіли в Міністерстві соціальної політики. korupciya.com

Як виявилося, підвищувати пенсії не стали працюючим пенсіонерам. Рішення залишити їх виплати на колишньому рівні обумовлено тим, повідомили в Міністерстві, що пенсії для працюючих пенсіонерів визначаються за іншою системою нарахування, ніж всім іншим пенсіонерам країни. З цієї причини, збільшення пенсії на 434 гривні працюючим літнім людям не було проведено.

У Міністерстві соціальної політики розповіли, що підвищення соціальних виплат для людей, які крім пенсій отримують заробітну плату, не залежить від рівня мінімальної зарплати. Крім того, з підвищенням мінімалки була проведена індексація пенсій, щоб підняти її до необхідного рівня. Працюючі пенсіонери доплат та індексації пенсій не потребують, оскільки їхні доходи вищі, ніж у непрацюючих пенсіонерів.

Якщо людина звільниться, то до її пенсії тут же буде нарахована надбавка в 434 гривні, обіцяють у Мінсоцполітики України.

До речі, в березні 2021-го року в Україні планується черговий етап підвищення пенсій на 15 відсотків. Чи отримають надбавку працюючі пенсіонери на цей раз, поки не відомо.

Залишилися без надбавок! Українських пенсіонерів залишили без обіцяних виплат. Кому і чому не пощастило