Залишилося мало часу! Дуже терміново потрібні кошти на врятування життя! У дворічної Полінки страшний діагноз — рак нейробластома ІІІ стадії!

ДУЖЕ ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР КОШТІВ!
Сума збору: 8 470 000 грн
Підтримали: 1903 осіб
373 154 грн4.41%
8 096 846 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!

Дудко Поліна Ігоревна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Нейробластома 3 стадії
 • Призначення збору:
  Імунотерапія в Ізраїлі
 • Населений пункт:
  Харків, Харківська область
 • Початок:
  20 травня 2020, 19:45:54

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис зборуНегайної допомоги потребує дворічна Полінка Дудко. Маленька дівчинка яка є радістю життя своїх батьків є важко хвора.

У неї виявлено злоякісну пухлину на шийці — рак, нейробластома у 3 стадії, до того ж N-myc позитивний! Це дуже агресивна форма онкології, яка потребує значних зусиль у лікуванні. Світ батьків розвалився, їм треба спасати свою донечку.

Є надія-Ізраїльська клініка Сураскі, дає добрий прогноз на повне одужання донечки.

Батьки збирають гроші на проведення імунотерапії, яке не проводиться в Україні! Лише за кордоном можуть врятувати життя Полінки!

Ізраїльська клініка вже почала лікування і наразі Полінка вже пройшла 8 курсів хіміотерапії. 22 березня аутогенну трансплантацію кісткового мозку (пересадка стовбурових клітин).

Дівчинка через 90 днів повинна розпочати імунотерапію. Ще шанс на врятування її життя.

Вартість цього лікування складає величезну суму 290.000 доларів! Батьки вже повністю вичерпали свої ресурси, та звертаються по допомогу до кожного українця:

«Будь ласка, не проходьте повз! Ми на колінах благаємо про Вашу допомогу врятувати нашу маленьку. Ми розуміємо, що сума надто величезна, проте, якщо кожен українець переведе хоча б по 50, 100 грн — ми в лічені дні зможемо закрити наш збір та врятувати життя доньки. Пам’ятайте не буває малих сум, краще мала допомога аніж велике співчуття!»

Залишилося мало часу! Полінка терміново мусить пройти лікування! Давайте допоможемо врятувати життя маленької дівчинки!

Друзі! Добродійники! Будь ласка! Поширте наше прохання, зробіть чудо! Врятуйте янгола Полінку!


Документація

Залишилося мало часу! Дуже терміново потрібні кошти на врятування життя! У дворічної Полінки страшний діагноз — рак нейробластома ІІІ стадії!