Запевняла, що знає дату своєї смерті: зірка шоу “Битва екстрасенсів” померла від страшної хвороби

9

Учасниця шостого сезону української «Битви екстрасенсів» Симона Бородіна померла після тривалої боротьби з раком. Про це повідомили численні друзі відьми, які до сих пір не можуть повірити в трагедію.

Симона Бородіна справедливо вважалася однією з найпопулярніших екс-учасниць української «Битви екстрасенсів».  Зірка шоу регулярно консультувала клієнтів, відвідувала світські заходи, і шанувальники навіть не здогадувалися, що відьма тяжко хвора.

Сьогодні ж стало відомо про те, що Симона померла від раку.  Про це в соціальних мережах повідомили численні друзі жінки.

«Ця новина вибила грунт з-під ніг.  Я не могла в це повірити, сподівалася, що це помилка.  На жаль, це виявилося реальністю.  Пішла з життя Симона Бородіна.  Вона була світлим і добрим людиною », – написала одна з знайомих екстрасенса.

Пізніше з’явилася інформація і про дату прощання з відьмою.  Близько зірки вирішили кремувати її.

«Прощання в суботу на Байковому.  Симона заповіла себе кремувати.  Конкретний час повідомлю пізніше », – написав один зірки.

Бородіна прославилася після того, як взяла участь у шостому сезоні «Битви екстрасенсів».  Симона не змогла виграти в шоу, але знайшла багатотисячну армію шанувальників.  Після проекту вона продовжила займатися практикою і допомагати людям.  Також відьма розвивалася і в творчому напрямку.  Вона стала автором кількох телевізійних програм і музичних композицій.

Ще в 2012 році Симона вийшла заміж за співака Олексія Аккермана.  Пара виховувала маленьку доньку.  Протягом усього періоду лікування чоловік підтримував Бородіну.

За спогадами друзів, екстрасенс до останнього вірила в зцілення.  Вона намагалася не афішувати проблеми зі здоров’ям, і навіть в найважчі періоди будувала амбітні плани на майбутнє.

За життя Симона розповідала, що унікальний дар перейшов до неї від бабусі.  Родичка також була чорною відьмою і передбачала, що після її смерті на світ з’явиться нова могутня представниця клану.

На «Битві екстрасенсів» Бородіна успішно проходила всі випробування, запевняючи, що вона знає не тільки таємниці учасників проекту, а й дату власної смерті.

Джерело: korupciya.com

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!