Завдякu цьому секретному рецепту шкіра рук мuттєво розгладиться і стане доглянутою, ніжною, молодою!

Шкіра рук має невеликий жировий прошарок, волокна еластину і колагену швидко руйнуються – руки старіють.

А через постійний вплив хімікатів, засобів, негативних факторів навколишнього середовища руки страждають дуже сильно. Тому додатковий догляд їм потрібен однозначно.

Засоби для омолодження та харчування рук:

Яєчний білок – відновлює еластичність. Досить взяти кілька білків, змішати з ложкою меду, змастити руки і дозволити висохнути. Потім змити теплою водою і покрити кокосовим маслом. Ефект чарівний!

Картопля – дарує гладкість. Відваріть кілька картоплин, розімніть вилкою, дайте по 2 столові ложки оливкової олії, молока, меду, заховайте в холодильник. Наносите на руки 3 рази в тиждень, тримайте 15 хвилин. Потім змивайте теплою водою.

Олія шипшини – повертає молодість і еластичність. Просто масажувати нею руки і не змивайте.

Цукор і лимон – видавити трохи соку лимона, змішати з аналогічною кількістю цукру, втерти в руки для поліпшення мікроциркуляції. Змити теплою водою.

Мигдальне масло – нанести на шкіру рук, опустити їх в холодну воду на 5 хвилин, нанести жирний крем, надіти бавовняні рукавички, залишити на ніч.

Вазелін – зробити масаж рук із засобом, одягнути рукавички, залишити на ніч.
Руки не люблять дуже гарячої води, холоду. Доглядайте за собою і будьте красивими! І розкажіть про рецепт всім-всім-всім!

Завдякu цьому секретному рецепту шкіра рук мuттєво розгладиться і стане доглянутою, ніжною, молодою!