Жінка 10 років страждала на загадкову хворобу, покu під час ремонту не знайшла прuчuну

З кожним роком стан Кеті Вілсон погіршувався все більше і ніхто не міг сказати причину її нездоров’я.

наслідки

У Кеті не було бажання працювати. Вона постійно відчувала почуття апатії, лежала на ліжку, тому що не було сил наводити порядки або займатися улюбленими справами. У сорок років їй довелося пересуватися з паличкою. Ніяких надій на чудесне одужання – адже лікарі навіть не знають, чому вона відчуває себе так погано. А немає діагнозу, значить і правильне лікування прописати неможливо.

Проте, героїня намагалася жити повноцінним життям. Вирішила влаштувати ремонт будинку, адже, може, він поліпшить її настрій і змінить долю на краще.

Тоді-то все і розкрилося. Жінка запросила додому робочих для тих справ, які вона ніяк не могла виконати своїми руками. І в ході робіт фахівці виявили, що газовий котел встановлений неправильно. Через те, що його спочатку поставили з порушенням норм, це призвело до регулярного виділенню оксиду вуглецю в невеликих кількостях.

Занадто мало, щоб завдати непоправної шкоди, але через те, що вона контактувала з ним кожен день, її недуга все більше перемагала. Все рухалося до того, що вона мала шанси втратити можливість ходити.

Робітники усунули неполадки і Кеті поступово стала повертатися до життя. Її стан стабілізувався. Шкода лише, що стільки дорогоцінного часу вона втратила.

Жінка 10 років страждала на загадкову хворобу, покu під час ремонту не знайшла прuчuну