Часнuковuй засіб, якuй зміцнuть імунітет

Найчастіше часник застосовують під час лікування простудних захворювань та щоб підвищити імунну систему.

Розповімо вам, якою може бути корисною часникова вода. Часник це природний антибіотик який допоможе вилікувати безліч захворювань.

Для приготування часникової води вам знадобиться:

Часник – 3 зубки;

Оливкова олія – 4 краплі;

Тепла вода – 200 мл.

Лимон – 3 слайси.

Як зробити:

Наріжте тонкими смужками часник.

Змішайте часник, лимон та олію.

Залишіть постояти протягом 15 хвилин.

Вживайте проціджений настій.

Часник володіє протимікробною дією, очищає судини та шлунок, веде боротьбу з різними паразитами. Лимон насичує організм вітамінами, виводить шлаки, спалює жири та робить шкіру обличчя чистою. Також, завдяки калію, що міститься у лимоні – зміцнює серце, покращує роботу мозку, печінки, нервової та травної системи. Часникова вода є профілактичним засобом проти інсульту та тромбоутворенні. Також, засіб знижує рівень глюкози у крові та артеріальний тиск. Завдяки постійному вживанню такої води, ваш організм не буде хворіти, печінка та нирки стануть здоровими та зникне біль у суглобах.

Правила вживання часникової води:

Потрібно пити настоянку двічі на 7 днів. Процедуру проводять зранку за пів години до вживання їжі. Той, хто бажає позбавитись зайвої ваги – це ідеальний варіант.

Не можна вживати часникову воду, якщо паралельно ви вживаєте засоби для розрідження крові та для зниження артеріального тиску.

Пам’ятайте, що самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

Часнuковuй засіб, якuй зміцнuть імунітет