Чоловік зробuв дружuні подарунок і зруйнував свій шлюб, сюрпрuз вuявuвся справжньою мрією, просто не його дружuнu

Чоловік вирішив порадувати дружину і подарував жінці її улюблених кроликів, але вона не оцінила старань, і тепер шлюб під загрозою. Сюрприз показав, наскільки чоловік погано знає свою дружину, інформує Ukr.Media.

Чоловік опублікував історію про день народження своєї дружини, яка може поставити крапку у їхньому шлюбі. Все почалося з невинного бажання чоловіка подарувати жінці її улюблену тварину — кроликів.

Протягом декількох тижнів я багато думав про те, що їй подарувати, але марно. У неї багато прикрас та одягу, у неї є все, що їй потрібно, — почав свою розповідь чоловік. — Я побачив двох кроликів для усиновлення, власник хотів прилаштувати їх як можна швидше, тому я подумав, що це ідеальний подарунок, оскільки це були улюблені тварини моєї дружини. Наша дочка, якій чотири роки, назвала їх Спот і Дотті.

До того ж чоловік придбав для вихованців клітку, яку пофарбував в улюблені кольори жінки.

В день ікс, за словами автора, його дружині не терпілося відкрити свій подарунок, тому після сніданку він повів її до себе в кабінет, де їх чекали кролики. От тільки чоловік отримав зовсім не ту реакцію, яку очікував — жінка ясно дала зрозуміти, що вона шокована.

Чоловік не розумів в чому справа і припустив: жінка засмутилася через те, що звірята були в його кабінеті — приміщенні, куди вона не любить заходити. Тоді він запевнив дружину, що після того, як кролів каструють, вона зможе випустити їх в сад.

Говорячи з дружиною, чоловік навіть уточнив: якщо їй не подобається щось з аксесуарів, їх можна замінити. Але вона мовчки вийшла з кімнати, залишивши чоловіка в замішанні.

Я запитав про це свою сестру, тому що вони близькі друзі, — продовжив автор. — Виявляється, кролики — улюблені тварини моєї колишньої дівчини, матері моєї дитини. Так що тепер, коли моя дружина буде виходити з дітьми в сад, вона буде бачити нагадування про те, що я переплутав її з колишньою.

У результаті дружина перестала відповідати на повідомлення чоловіка. Що тепер буде з їх шлюбом і відносинами, — відкрите питання. Принаймні, якщо вони розлучаться, то причина буде ясна як білий день, а не породить загадку століття. І чоловік повністю розуміє свою провину.

З тим, що автор напартачив, не стали сперечатися й інші люди в коментарях.

«Тобі не жити».

«Не впевнений, як ти викрутишся. Удачі».

«Повинен сказати, її я ні в чому не звинувачую».

Хтось вирішив додати солі на рану чоловіка і запитав, чи дізнався чоловік, яких тварин любить його нинішня дружина.

«Так, ти все ж дізнався про улюблену тварину своєї дружини після цього?».

«Трохи пізніше той відповів, що улюбленці дружини — кішки».

Інших же подарунок обурив зовсім з іншої причини.

«Ніколи не купуйте тварину в якості сюрпризу, це жахливо — чинити так з живою істотою».

Деякі просто побажали чоловікові удачі з його ситуацією і підказали, що можна зробити.

«Чувак, як можна швидше купи їй квіти — і удачі!».

Чоловік зробuв дружuні подарунок і зруйнував свій шлюб, сюрпрuз вuявuвся справжньою мрією, просто не його дружuнu