Коли чоловік вирішив зі мною розлучитися, у мене і справді було кілька зайвих кілограмів. Якось я випадково зустріла його з красивою, доглянутою жінкою. І саме в той момент я прийняла рішення, що досягну успіху. Коли ми з чоловіком зустрілися через кілька років, він мене не впізнав

Життєві історії

Коли чоловік вирішив зі мною розлучитися, у мене і справді було кілька зайвих кілограмів. Якось я випадково зустріла його з красивою, доглянутою жінкою. І саме в той момент я прийняла рішення, що досягну успіху. Коли ми з чоловіком зустрілися через кілька років, він мене не впізнав

В той вечір чоловік прийшов додому і почав збирати мої речі. Я нічого не розуміла, що могло з ним статися, чому він це робить.

– Ти набридла мені, не можу тебе більше бачити і знати тебе не хочу. Ти нічого не досягла в житті, до того ж, ти не слідкуєш за своєю зовнішністю, – виговорював мені мій чоловік, похапцем заштовхуючи мої речі в сумку. Я мовчала, бо не могла вимовити й слова через образу. Мені здавалося, що я сплю і мені сниться поганий сон.

Я абсолютно не могла зрозуміти, що відбувається і чому чоловік відразу вирішив вигнати мене, без будь-яких пояснень. Адже до того ми жили доволі дружно.

Так поспішав мене виставити, що навіть сам зібрав мене. Здавалося, що життя закінчилося. Я сиділа в під’їзді на сумці не в силах поворухнутися, а в голові крутилися слова чоловіка: «невдаха і товстуха». Ніяк не можу зрозуміти, за що він мене так назвав? Він ніколи не скаржився на порядок в нашій квартирі; йому завжди подобалося, як я готую; я завжди намагалася добре виглядати. Чому товстуха? У мене може і є п’ять–шість зайвих кілограмів, але до товстухи мені ще далеко.

А головне – дуже прикро те, що він не дав мені можливості навіть слова сказати, нічого не пояснив. Влетів в квартиру, відразу почав збирати мої речі.

Щоб ніхто з сусідів не побачив мене в такому стані, я взяла сумку і рушила на вихід.

– Привіт, Галино, куди це ти проти ночі з таким баулом? – поцікавилася сусідка.

– До мами вирішила з’їздити, – насилу посміхнувшись, видавила з себе я і прискорила крок, щоб уникнути додаткових питань.

Вийшла на вулицю, ковтнула свіжого вечірнього повітря і подумала, що відправитися до мами – не така вже й погана ідея. Вона жила одна і завжди була рада мене бачити. Всього 25 хвилин на метро і я вдома.

Дітей у нас з чоловіком на той момент не було, ми одружені то були лише 2 роки. Я завжди робила все так, як хотів він. «Давай трошки для себе поживемо» – будь ласка. «Твоя робота не повинна заважати нашому сімейному життю, ти повинна встигати готувати і прибирати» – будь ласка. І раптом «невдаха і товстуха» і  «пішла геть».

Що я зробила не так? Відповіді на це питання у мене не було. Ми розійшлися. Оскільки дітей у нас не було, проблем не виникло. Він так і не пояснив мені нічого.

Через деякий час, волею долі я опинилася поруч з будинком свого колишнього чоловіка і випадково побачила, як він входить в під’їзд з якоюсь жінкою. Виглядала вона, звичайно, чудово. Струнка фігура, дорогий одяг, явно не зі звичайного магазину. Вся доглянута і красива.

– Галино, ти бачила, на яку кралю він тебе проміняв? – у властивій їй манері, сказала мені все та ж сусідка.

– У сенсі, проміняв? – не повіривши, що у мого чоловіка може бути щось спільне з такою жінкою, перепитала я.

– Так він з нею вже майже пів року. Вона почала регулярно приїжджати сюди і іноді на кілька днів затримуватися, днів так через п’ять після того, як ти звідси поїхала. А он її машина стоїть,  сусідка кивком голови вказала на дороге авто.

Почуття образи і досади з новою силою нахлинули на мене, але в той момент до них додалося і ще якесь нове, досі мені невідоме. Я зрозуміла, що він, виганяючи мене, просто звільняв місце для нової пасії, яка на моєму фоні виглядала як дорога і більш вигідна партія.

І саме в той момент я прийняла рішення, що досягну успіху будь-що-будь. За освітою я юрист. Працювала у великій юридичній конторі, добре заробляла, хоча на лексус, звичайно, мені було не заробити. Але я бачила недоліки роботи нашої контори і вирішила, що зможу організувати свою.

З нуля мені починати не доводилося, у мене були знання і досвід, були невеликі власні накопичення, частину суми, потрібної на організацію бізнесу, дала мама, а решту суми я взяла в банку, оформивши кредит. Своїх перших клієнтів я забрала з собою з колишньої контори. Це не дуже добре, але бізнес є бізнес. Без цього мені не вдалося б швидко розкрутитися. А тільки швидкий старт давав мені шанс на успіх і безпроблемну виплату кредиту.

Загалом, через п’ять років, я вже жила у великій, власній квартирі, у мене було дороге авто, я могла собі дозволити якщо не все, то багато що. Єдине, що мене гнітило – з чоловіками не клеїлося. Я боялася їм довіритися, розуміючи, що другого такого чоловіка я не переживу. Вільного часу було багато, тому я займалася собою і це приносило мені величезне задоволення – фітнес, йога, спа, косметолог.

Про колишнього чоловіка я вже майже забула. Знала, що з тією жінкою, з якою я його бачила, він розійшовся через два роки відносин. Відтоді живе один, почав вживати оковиту.

І ось, в один із днів їду у справах і бачу, як на узбіччі голосує мій колишній чоловік. Не встигнувши подумати, що я роблю і навіщо, загальмувала біля нього:

– Куди вам? – опустивши вікно, і дивлячись на нього крізь темні окуляри, запитала я. Він мовчав і дивився то на мене, то на машину, явно не розуміючи, що відбувається. Я зрозуміла, що він не впізнав мене.

– Ви голосували, я можу вас підвезти, куди вам потрібно? – знову запитала я.

– Мені в місто.

– Сідайте, мені по дорозі. Він сів в машину і ми поїхали.

– У вас така шикарна машина, чому ви зупинилися? Ви на мілині?

– Та ні, ваші гроші мені не потрібні. Я підвезу вас безкоштовно. Мені просто захотілося підвезти вас. Стільки машин, а ніхто не зупиняється.

– Велике вам спасибі, може, ви погодитеся повечеряти сьогодні зі мною і ми ближче познайомимося?

– А що скаже ваша дружина?

– Я не одружений. Розлучився.

– Давно?

– Та вже років 6-7 назад.

– А що так, погана дружина була?

– Та ні, вона просто безперспективна була. Звичайнісінька квочка, яка не збиралася нічого досягати. Його слова мене зачепили, що значить, не збиралася?

Ти хоч раз мені сказав про це тоді? Я зупинила машину і мене прорвало.

– А ви, Дмитре Олександровичу, не думали, що вона могла по-іншому бачити сімейне щастя, – при цих словах обличчя мого колишнього спотворилося до невпізнання, розгубленість була цілковитою – вам ніколи не приходило в голову, що вона була готова заради вас на все? Прала, прибирала, готувала вам, замість того, щоб займатися своєю кар’єрою.

Ви не розуміли, що вона жила заради вас, для вас і ваших майбутніх дітей, яких ви не хотіли відразу після весілля. Для чого ви одружилися тоді?

Чоловік нарешті впізнав мене. Але тепер була його черга мовчати і шкодувати про все, що сталося.

Я вигнала його з машини і поїхала, спостерігаючи, як він дивиться мені вслід. Почуттів до цієї людини у мене більше не залишилося, я була вільна, щаслива і готова до нових відносин. Тепер я знала, який чоловік мені потрібен і думаю, що тепер він обов’язково мене знайде. Мені всього лише трохи за тридцять, і життя тільки починається. А мій колишній чоловік сам себе покарав.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Коли чоловік вирішив зі мною розлучитися, у мене і справді було кілька зайвих кілограмів. Якось я випадково зустріла його з красивою, доглянутою жінкою. І саме в той момент я прийняла рішення, що досягну успіху. Коли ми з чоловіком зустрілися через кілька років, він мене не впізнав