Наречений запізнився на власне весілля, через що наречена вийшла заміж за іншого чоловіка

Запізнення бараата (весільної ходи за участю нареченого) на весілля вже стало індійською традицією. Але в цей раз затримка виявилася вирішальним чинником для результату урочистості, інформує Ukr.Media.

Замість того, щоб дійти до місця проведення весілля о 2 години дня, наречений і вся процесія добралися туди лише пізно ввечері. У зв’язку з цим члени родини нареченої в пориві гніву побили нареченого і його родичів, замкнули їх і «викрали цінності».

Родина нареченої звинуватила нареченого і його батька у вимаганні велосипеда і грошей в якості приданого. Родичі нареченого, зі свого боку, стверджували, що вони були побиті родиною нареченої. В результаті для вирішення конфлікту прийшлося втрутитися поліції.

«Обидві родини звернулися в поліцію. Після таких аргументів обидві сторони досягли компромісу. Проте дівчина більше не хотіла виходити за нареченого. Від жодної зі сторін не було письмових скарг», — сказав співробітник поліції.

І хоча наречена відмовилася одружитися, але питання було вирішено полюбовно. На наступний день, дівчина стала дружиною іншого місцевого юнака.

Наречений запізнився на власне весілля, через що наречена вийшла заміж за іншого чоловіка