Невістка робить все по-своєму, і абсолютно неправильно. Мої ж підказки та рекомендації пропускає повз вуха. А якщо я починаю вчити її, сприймає все в штики. Відразу починає ображатися і перечити.

Я дуже люблю дітей і рада, що у мене двоє прекрасних онуків. Вони хороші дітки, але моя невістка неправильно їх виховує. Справа в тому, що Марина багато їм дозволяє. Як не прийду в гості, а дітки бігають по будинку, кричать і галасують. Роблю зауваження, але вони відповідають, що їм мама дозволила. Та й невістка відразу їх захищає. Як на мене, то діти повинні поводитися більш стримано. А то, вони так скоро на голову сядуть і стануть некерованими.

Дітей треба тримати в строгості, щоб слухали і поважали батьків. Що стосується примх, то і тут їм потурають. Батьки купують їм все, що тільки захочуть і дозволяють буквально все. Мені здається, що так діти нічого не будуть цінувати. Це погано впливає на дисципліну. Особисто я, купувала подарунки синові тільки тоді, коли він добре себе вів і вчився.

Він знав, якщо хочеш щось отримати, то повинен себе добре вести. Подарунки були заохоченням в нашій родині, а не порожньою тратою. На це питання у нас з Мариною теж кардинально протилежні погляди. Вона вважає, що діток треба балувати.

Крім усього, онуки абсолютно не привчені до роботи по дому. Вони вже не маленькі, їм 8 і 6 років, і їм можна дати невеликі доручення. Скажімо, поливати квіти або мити посуд. Таким чином, вони будуть відповідальними і будуть знати, що у них є свої обов’язки. Але невістка завжди говорить, що не хоче відбирати у них дитинство, і що діти повинні гратися, а не виконувати роботу по дому. Мовляв, виростуть, і напрацюються.

Я ніяк не можу знайти контакт з невісткою в питанні виховання дітей. Вона робить все по-своєму, і абсолютно неправильно. Мої ж підказки та рекомендації пропускає повз вуха. А якщо я починаю вчити її, як буде краще, сприймає все в штики. Відразу починає ображатися і перечити. Не знаю, як з нею можна ще говорити? Адже її виховання може привести до відсутності дисципліни і поваги, а вона не розуміє цього. Я ж старша і досвідченіша, і знаю, як буде краще. Боюся, як би не упустити момент і не було пізно. Тільки як переконати мою Марину?

Невістка робить все по-своєму, і абсолютно неправильно. Мої ж підказки та рекомендації пропускає повз вуха. А якщо я починаю вчити її, сприймає все в штики. Відразу починає ображатися і перечити.