Олена в шоці! Таким його ще не бачила – Зеленський в люті, в ночі зробив це. Висказав все

Україна ніколи не піде на втручання в виборчий процес в інших країнах, зокрема в Сполучених Штатах Америки, зазначив Президент Володимир Зеленський.

Глава держави зазначив, що, на жаль, час від часу в публічному просторі з’являються «сенсаційні дані» про нібито якусь участь України у виборчих події в інших країнах. korupciya.com

«Як Президент України ще раз хочу підкреслити і свою особисту принципову позицію, і фундаментальну позицію нашої держави в цілому. Ніколи і ні за яких обставин неприйнятно здійснювати будь-яке втручання в суверенні вибори іншої країни. Ще раз запевняю наших партнерів, що Україна не дозволяла і не дозволить собі в майбутньому втрутитися у вибори і тим самим завдати шкоди нашим довірчим і щирим партнерським відносинам з США », – підкреслив Володимир Зеленський.

У той же час Президент висловив упевненість, що і з боку наших партнерів не менш шанобливе ставлення до суверенного права України на внутрішні справи і внутрішній вибір своїх пріоритетів.

«Тільки на таких принципах і можна вибудувати міцні стратегічні партнерські відносини», – зазначив він.

Крім того, Глава держави підкреслив, що запобігання втягування нашої країни у внутрішню політику США – це питання національної безпеки України.

«Тому вважаю, що громадянам України слід, м’яко кажучи, утримуватися від будь-якої діяльності, пов’язаної з президентськими виборами в США, і не дозволяти собі спробувати вирішити на цьому будь-які свої особисті політичні або бізнес проблеми. Репутація України коштує набагато більше, ніж репутація кожного з наших політиків. Тому давайте не будемо розмінювати Україну на ситуативні вигоди », – зазначив Володимир Зеленський.

Раніше повідомлялось, що 22 червня Деркач Опублікував запис, на якому Порошенко в лютому 2016 року обіцяв Байдена, що проти прем’єр-міністра Арсенія Яценюка не будуть заведені кримінальні справи після його відставки.

Петро Порошенко назвав заяви Деркача та оприлюднені ним записи «масштабною спецоперацією проти України». Представник Байдена Ендрю Бейтс заявив, що записи «виїденого яйця не варті».

Олена в шоці! Таким його ще не бачила – Зеленський в люті, в ночі зробив це. Висказав все