Підняла догори дригом і струсонула. 1,5-річна дівчинка стала жертвою знущаннь медсестри: “намагалася заспокоїти”

Не встиг вщухнути скандал з тортурами дітей в одеському притулку, де вже покарали вихователів, як українців розбурхала нова історія. У місті Кам’янському Дніпропетровська області медсестра в Будинку дитини “заспокоювала” 1,5-однорічну дівчинку, перевернувши її догори дригом. Відео інциденту опублікував ” Дніпро оперативний”.

Так, під час прогулянки одна зі співробітниць “Будинку дитини” взяла маленьку дівчинку за ноги і смикнула, утримуючи її вниз головою. Як розповіла сама жінка, так вона намагалася “заспокоїти” дівчинку, яка, за її словами, вела себе дуже непосидюче.

Як повідомила старший інспектор сектору моніторингу Кам’янського відділу поліції Олена Тимченко, правоохоронці встановили, що такі маніпуляції з 1,5-річною дівчинкою проводила медсестра закладу. На сьогоднішній день її відсторонили від виконання своїх обов’язків.

В “Будинку дитини” тепер проводиться внутрішня перевірка, а всі подробиці події встановлює Ювенальна превенція.

Як відомо, знущання над дітьми в спеціалізованих установах, на жаль, не рідкість для України. Наприклад, в кінці липня 2019 року співробітник охоронного агентства, який прибув в дитбудинок за викликом вихователя, побив двох неповнолітніх вихованців. Вихователі в цей час залишили беззахисних дітей без нагляду. Чоловікові винесли вирок на початку лютого – три роки позбавлення волі з випробувальним терміном два роки.

Підняла догори дригом і струсонула. 1,5-річна дівчинка стала жертвою знущаннь медсестри: “намагалася заспокоїти”