Сьогодні Велика втрата..”Двоє діток осиротіло..”Сльози в родині..П0мер молодий поліцейського із Прикарпаття..

Колектив Головного управління Національної поліції в Івано-Франківської області висловлює глибоке співчуття з приводу передчасної смерті підполковника поліції Веляника Андрія Володимировича – начальника Управління превентивної діяльності. Йому було лише 38 років.

Службу в органах внутрішніх справ Андрій Веляник розпочав у 2001 році ще курсантом.

Відтоді завдяки наполегливій праці й твердому характеру зростав у посадах і званні.

Служив у міжнародній миротворчій місії у Косово, а коли ворог прийшов на нашу землю, став на її захист під час Антитерористичної операції на сході України.

Андрій Володимирович був справжнім офіцером, все своє життя вирізнявся стійкістю характеру, принциповістю, силою духу та наполегливістю. Він був людиною мудрою та розважливою, справедливим керівником, який ніколи не забував про проблеми тих, хто поруч. У роботі ділився своїм досвідом, допомагав колегам по службі , завжди був відкритий добротою своєї душі і серця. Порядність і чесність – це найголовніші риси характеру Андрія Володимировича.

Розуміємо, що важко, але розділяємо біль тяжкої втрати з сім’єю й друзями Андрія Володимировича та глибоко сумуємо з приводу його смерті.

Поліцейські Прикарпаття в скорботі схиляють голови. Та найгірше, що без тата залишилися двоє дітей. Вже не дочекається чоловіка зі служби й дружина.

Нехай земля йому буде пухом…

джерело

Сьогодні Велика втрата..”Двоє діток осиротіло..”Сльози в родині..П0мер молодий поліцейського із Прикарпаття..