Тепер я закидаю пральний порошок тільки в барабан для білизни

Чи знаєте ви, що можна завантажувати порошок прямо в барабан пральної машини?

Миючого засобу при цьому витрачається рівно стільки ж, скільки і при завантаженні в спеціальний відсік. Можна користуватися тим же мірним стаканчиком. Побоювання щодо ступеня і швидкості його розчинення абсолютно безпідставні: добре розчиняється.

Якщо при розтині пачки спостерігається підвищена комковатість порошку, значить кальционована сода, яка перебуває в його складі, міститься в ньому в надлишку. Саме вона, в першу чергу, провокує засмічення, що призводять до поломки пральної машини. Тому при покупці необхідно уважно ознайомитися зі складом миючого засобу. І якщо все-таки вас не залишають сумніви, замініть порошки гелем.

Ви помітили, що речі недостатньо добре виполоскані? Використовуйте програму додаткового полоскання. Вона може знадобитися при пранні великих речей (куртки, пуховики, комбінезони), постільної білизни або якщо в барабан завантажений великий обсяг прання. Невеликі речі в розумних кількостях прекрасно виполікуються і так.

Таким чином ви заощадите час на догляді за своєю домашньою помічницею, пральною машиною. Відсік для завантаження миючого засобу залишиться чистим, отвори зливів чи не засмічений, змушуючи хвилюватися з приводу справності агрегату. А відсік, який використовується для заливки кондиціонуючого засобу, з легкістю відмивається звичайної губкою і проточною водою.

Цей простенький лайфхак допоможе вам оптимізувати прання і догляд за пральною машиною. Нехай домашні клопоти будуть тільки приємними, випрана білизна дихає чистотою і свіжістю, радуючи білизною або яскравими фарбами вас і вашу родину.

Тепер я закидаю пральний порошок тільки в барабан для білизни