У сестри “завівся” наречений, до нудоти правильний. Подумки я махала Миколці рукою і готувала носові хустинки для мами і сестри. Логічно ж: втерся в довіру, тут допоміг, там допоміг, став своїм, попросив у борг, зник з радарів? Логічно. Але не в його випадку

Кілька років тому сестра обзавелася хлопцем. Бачитися з нею стали рідше, хоча і жили в одній квартирі, з моєї ініціативи – втомилася слухати оди на честь її Колі. Потім від неї прилетіло повідомлення в соцмережі: «Ми з’їхалися!» Теж мені, здивувала! При мені бігала, шмотки свої збирала! А чому б і не з’їхатися, якщо бабусина квартира була порожня? Правда Миколка відзначився: став щомісяця мамі гроші давати, типу за оренду. Впиралася мама руками і ногами, але Миколка був невблаганний: або беріть, або ми іншу орендуємо, не буду безкоштовно жити.

Сторінка сестри в соціальній мережі зазнала змін. Вона стала схожа на аккаунт моєї подруги, яка вивалює ілюстровані подробиці з життя новонародженої дитини всьому білому світу, супроводжуючи це дійство написами: «Ми покакали, ми поїли, ми відригнув». Тільки замість фото немовляти у сестри спільні знімки з Миколкою: «Ми прокинулися, ми повечеряли, ми гуляємо». Миколка всюди.

У нашому будинку постійно готувалися улюблені страви Коліньки – раптом вони в гості зайдуть? Тільки дивом поруч з розеткою, яку полагодив Миколка не з’явився його пам’ятник. Миколка чудово водить машину … Миколка чудово заробляє … Миколка чудово зібрав шафу … Миколка … Миколка … Миколка … Дві третини моєї сім’ї вступили в фан-клуб імені Колі.

Миколка чудовий до нудоти. І коли Миколкі терміново знадобилися гроші в борг, то мама з сестрою не роздумуючи вишкребли вміст своїх кишень і заначок. Як можна відмовити такій чудовій людині? Їх ненаглядному Миколкі, рахунки якого заарештували через безглузду помилку?

Подумки я махала Миколці рукою, мугикаючи під ніс «Арівідерчі» Земфіри, і готувала носові хустинки для учасниць фан-клубу Колі. Логічно ж: втерся в довіру, весь такий обаяшка, тут допоміг, там допоміг, став своїм, попросив у борг, зник з радарів? Логічно. Але не в його випадку. Навіть в цій ситуації Миколка опинився чудовий: гроші повернув, ще й з відсотками. Акції Коліньки різко стрибнули вгору. А на тлі зробленої ним пропозиції руки і серця, мама почала розмови про те, що бабусину квартиру, в якій мешкають наречений з нареченою, треба б на наречену переписати. Придане, так би мовити.

Але і тут Миколка випендрився: відмовився, гнівно блискаючи очима. Мовляв, житлоплоща – турбота чоловіка, що він себе поважати перестане, якщо піде жити на територію дружини. Фан-клуб занепокоївся. Посшкріб Миколка по засіках, приніс мамі грошики за бабусину квартиру.

Відразу після весілля договір купівлі-продажу оформили. Частина коштів мені перепала, на студію, мама так вирішила. Зовсім скоро буду сидіти в своїй квартирі, Коленьку добрим словом згадувати: «Спасибі, Миколко. Ти реально чудовий!» Я, мабуть, теж в фан-клуб вступлю. Як тільки переїду в свою студію, так відразу і вступлю. Чесно чесно.

У сестри “завівся” наречений, до нудоти правильний. Подумки я махала Миколці рукою і готувала носові хустинки для мами і сестри. Логічно ж: втерся в довіру, тут допоміг, там допоміг, став своїм, попросив у борг, зник з радарів? Логічно. Але не в його випадку