Вона купить собі якісь туфлі з дермантину, потім приходить до нас, роззувається, а ти хоч з вікна стрибай, така воніща! Я потім, після неї весь день квартиру провітрюю. І як їй сказати про це?

Мене нереально дратує сестра мого чоловіка! Її невихованість мене просто іноді в ступор вводять. Наприклад, вона може прийти до нас в гості, коли їй заманеться, вона не чекає запрошення ніколи! Просто поставить перед фактом «Я прийду в п’ятницю!» і хоч скачи.

Гаразд, приходить, сідаємо за стіл поїсти, поговорити – вона починає колупатися в тарілці: «Горошок я не їм … цибулю? фууу». І таку пику скорчить, ніби я їй в тарілку г …. наклала! Мені так і хочеться взяти цю тарілку і разом з усім вмістом надіти їй на голову! Ну що за неповага, а?? Стараєшся, готуєш, чекаєш її і ось таке потім відношення.

Я їй якось сказала: “Леро, якщо тобі не подобається як готую, ну бери з собою їжу і їж, те що до смаку». Так вона так почала кричати, «що за хамство таке, це хіба гостинна господиня і тд». В кінці ще пригрозила, що більше в гості не прийде. Злякала)). А в гості як ходила – так і ходить.

Вона приходить і постійно ниє, що «брат її забув, що раніше до одруження він постійно їй дзвонив, а зараз одружився і йому наплювати». Каже, що це я його налаштовую проти неї. А мені прикро до глибини душі, я жодного разу подібного не робила, хоч вона мене і правда виводить. Чоловік мене намагається заспокоїти, що вона така була завжди, що з дитинства така примхлива, що завжди все перебирала.

Я все розумію, наші дитячі звички деякі і правда перекочовують у доросле життя, але якось совість або мозок треба підключати? Мене бісить, як вона одягається, хоч у неї і хороша зарплата. Цілком можна дозволити собі якісні речі. Але ні. Вона купить собі якісь туфлі з дермантину, потім приходить до нас, роззувається, а ти хоч з вікна стрибай, яка воніща! Я потім, після неї весь день квартиру провітрюють. І як їй сказати про це?

Я їй натякала, може шкіряні туфлі краще купувати, що ноги здоровіші будуть, що «дихати будуть». На що вона невдоволено фиркнула: «Моя справа що купувати, ти мені не вказуй!» До всього цього вона м’яко кажучи, особливим розумом не відрізняється. Вона нічого не читає, ніякі культурні заходи її не цікавлять, тільки плітки! Прийде і давай: “Машка Пашкі зрадила, Васька від Глашки пішов і тд».

Ну огидно всю цю маячню слухати. І чоловік вже на мене поглядає, коли починаються ці розмови. Хоч і сестра вона йому рідна, а також бачити вже не може її. А заборонити їй з’являтися у нас в будинку ми не можемо. Рідна людина все ж. Ось і доводиться її раз на тиждень десь із завидною регулярністю терпіти і квартиру потім провітрювати … Ех. От що робити?

Фото ілюстративне з вільних джерел

Вона купить собі якісь туфлі з дермантину, потім приходить до нас, роззувається, а ти хоч з вікна стрибай, така воніща! Я потім, після неї весь день квартиру провітрюю. І як їй сказати про це?