Якбu не вuпадкове селфі, ця мама ніколu б не дізналася, чому її сuн не слухається

Ця історія трапилася з Мелоді Ядзані — американкою, яка зовсім випадково дізналася про причини чисельних істерик її 8-річного сина. Жінка консультувалася з багатьма фахівцями, але ніхто не міг допомогти виправити поведінку хлопця.

Правда, кардинально змінило ситуацію всього лиш одне селфі. Що ж було таке на одній світлині?

«Всі думали, що мій син просто погано вихований»
Кіану з народження був капризним та завжди вередував. Ось що згадує матір:

«Щоранку в мене починалося справжнє випробовування: навіть просто зібрати дитину в школу вимагало багато сил. Він кидався речами, кричав, влаштовував істерики. І головне, що така поведінка була не лише вдома, а й і в школі. Щодня мені скаржилися вчителі, а я просто не знала, що робити далі. Всі вважали, що я його погано виховала».

Медики поставили дитині діагноз синдромом дефіциту уваги (СДУГ), але чинник, який призвів до цього синдрому так і не виявили.

«Я знайшла відповідь завдяки селфі»
Тоді матір сама почала шукати відповідь на запитання. Однією з причин СДУГ є недосипання і тоді жінка одразу зрозуміла одне своє селфі з сином. Там дитина спить у неї на плечах з відкритим ротом. Тоді Мелоді все зрозуміла, але ще звернулася до лікаря, щоб підтвердити свої здогадки.

«Дитина, яка спить з відкритим ротом, не отримує достатню кількість кисню. Тоді дитина стає примхливою та капризною, адже тканини мозку не отримують достатньо харчування уві сні. Дитина має спати з закритим ротом і дихати носом» — повідомив дитячий лікар.

Лікарі зробили повне обстеження дихальних шляхів і знайшли апное, а також синусит. Плюс до того, малюк зізнався, що у нього часто боліла голова. Під час лікування малюку видалили мигдалини та аденоїди і лише тоді хлопчик став почуватися краще.

«Наш Кіану став спокійним та слухняним. Зараз ми живемо без істерик та скандалів, а я згадую попередні 8 років, немов жахливий фільм. Я сподіваюся, що моя історія послужить уроком мамам з такою ж проблемою і допоможе вирішити її» — поділилася Мелоді.

Вам була корисною ця інформація?

Якбu не вuпадкове селфі, ця мама ніколu б не дізналася, чому її сuн не слухається