З 1 вересня! У Кабміні розповіли про важливі нововведення. “Розробляють алгоритми”

У Міністерстві освіти розповіли, як і за яких обставин будуть відкриватися навчальні заклади в Україні з 1 вересня.

Про це повідомила прес-служба міністерства. korupciya.com

“Переважна більшість учнів 1 вересня традиційно підуть до навчальних закладів. Міністерство виступає за те, щоб навчальний процес проходив як і раніше в класах, аудиторіях, лабораторіях, спортзалах. Але з урахуванням карантинних обмежень. Органи управління освітою, керівники навчальних закладів отримають докладні алгоритми і роз’яснення про можливі дії і рішення в умовах адаптивного карантину. Ми знаходимося в постійному контакті з колегами з Міністерства охорони здоров’я, з головним державним санітарним лікарем, відпрацьовуємо різні сценарії “, – розповів тимчасово виконуючий обов’язки міністра Сергій Шкарлет.

При цьому наголошується, що в залежності від ситуації в кожному з регіонів з 1 серпня будуть встановлені рівні епідемічної небезпеки – “червоний”, “помаранчевий”, “жовтий” і “зелений”.

Стверджується, що в областях з “помаранчевим” рівнем небезпеки заборонять навчання в навчальних закладах в групах більше 20 людей, крім дошкільних установ і середніх шкіл.

У свою чергу в областях з “червоним” рівнем небезпеки відвідувати навчальні заклади буде заборонено повністю.

Також в областях з “червоним” і “помаранчевим” рівнями небезпеки можуть застосовуватися додаткові карантинні обмеження місцевою владою.

У Міністерстві освіти і науки України не виключали, що в зв’язку з епідемічною ситуацією через коронавірус навчання в школах частково буде переведено в онлайн. А секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов попереджав, що школам в новому навчальному році, ймовірно, доведеться продовжити роботу в дистанційному режимі.

У той же час президент Володимир Зеленський заявив, що Україна технічно не готова до дистанційного навчання в школах з вересня, так як для цього потрібно, щоб 3G і 4G було по всій країні.

З 1 вересня! У Кабміні розповіли про важливі нововведення. “Розробляють алгоритми”