Жінка чекала на блuзнюків, але одuн із хлопчuків вирішuв народuтuся на два дні пізніше — ось як вuглядають малюкu зараз

Вагітність 32-річної Джоанн Рейллі з Манчестера проходила спокійно. У жінки був відсутній токсикоз та інші типові для цього періоду недуги — хоча всередині її тіла розвивалося відразу два плоди. На 23 тижні майбутня мама пройшла планове обстеження, яке показало, що ніяких відхилень від норми немає. І раптом через десять днів у неї раптово відійшли води, інформує Ukr.Media.

Джоанн терміново госпіталізували і через кілька годин на світ з’явився її первісток — Ділан. Хлопчик важив всього 737 грамів, і його відразу ж забрали в реанімаційне відділення. Лікарі очікували народження другої дитини, але у жінки раптово припинилися перейми. А незабаром стало зрозуміло, що родова діяльність вже не відновиться.

Оскільки близнюки знаходилися в різних амніотичних мішках, існував слабкий шанс доносити другу дитину до повного терміну вагітності.

Джоанн поклали в ліжко і заборонили вставати. Жінка була налякана, адже ні вона, ні її чоловік ніколи не чули про народження близнюків з такою великою різницею в часі. За словами Джоанн, їй хотілося, щоб і другий син швидше з’явився на світ, адже було дивно стати мамою «не до кінця».

І це сталося — через дві доби у жінки знову почалися перейми, і світ побачив маленького Оскара. На відміну від старшого брата, що знаходився в інкубаторі, у хлопчика були відсутні будь-які проблеми зі здоров’ям. Важив він трохи менше кілограма і деякий час перебував під наглядом лікарів, але нічого серйозного у малюка вони не знайшли.

Через два тижні батька дозволили забрати синів додому. Правда, в перші місяці їх довелося тримати подалі один від одного — Ділану потрібен був час, щоб відновитися після ранніх і важких пологів. Джоанн боялася, що вимушена розлука завадить дітям встановити тісний зв’язок — такий, який буває тільки у близнюків. Але природа взяла своє, і незабаром брати вже щосили вивчали один одного.

Зараз з дітьми все в порядку. За перший рік життя Ділан наздогнав брата у вазі і розвитку. Хлопчики зміцніли і подолали більшість проблем, пов’язаних з їх передчасною появою на світ. І хоча їм доводиться коригувати роботу щитоподібної залози, яка не встигла повністю сформуватися за 24 тижні вагітності, лікарі вважають, що до трьох років необхідність приймати гормональні препарати зникне сама собою.

Хлопці чудово ладнають і весь час проводять разом. За словами щасливої мами, хоча сварки трапляються, хлопчики не можуть прожити один без одного і п’яти хвилин — як і належить близнюкам.

Сьогодні практично нічого не нагадує про те, яким складним був початок їх шляху, і те, що пара ледь не втратила одного з синів. І до речі, іменини дітей батьки все-таки вирішили відзначати в один і той самий день.

Жінка чекала на блuзнюків, але одuн із хлопчuків вирішuв народuтuся на два дні пізніше — ось як вuглядають малюкu зараз