“Зі мною бути слабким я йому не дозволю..Бій триває!” Колишня дружина Павліка повідомила приг0ломшливу звістку

– Ми в хоспісі. Бій триває! – написала Лора Созаева на своїй сторінці в Фейсбук.

Також екс-дружина артиста присвятила свій пост питанню, чи потрібно говорити з дітьми про смерть.

– Потрібно! Я не психолог … Влітку 2018 року вступила до університету на факультет психології, щоб мати другу вищу освіту і можливість змінити напрямок в житті після розлучення з чоловіком … Почалася сесія … Я дізналася, що у сина онкологія і можливості продовжити навчання не було. Час тепер разом ми повинні були проводити багато … І стали говорити про найважливіше – про життя і смерті. Що мрії можуть не збуватися. Що одним щастить, іншим ні. Що він може одужати, а може і померти. Що мати похмурі думки не варіант. Що сподіватися і вірити потрібно. Що є рай і пекло і від нас залежить, де ми проведемо вічність. Я вчила сина зустрічати зі стійкістю будь-яку звістка, особливо погано, як солдат йде на війну, адже він не знає чи повернеться живим з поля бою. Так саркома виявилася цим полем … У мене є книга з назвою – “Розум – поле битви” – саме від розуму залежить, де, в якому місці ми опиняємося – в поразці або виграші. Мені довелося стати генералом у спідниці і своєю стійкістю показати синові, що з такою мамою бути слабким я йому не дозволю. У нас вийшов відмінний тандем! – написала Созаева.

Віктор Павлик в жовтні 2018 року повідомив, що у його молодшого сина виявили саркому, рак хребців. На той момент Павлу було 19 років. Молодий чоловік писав в Фейсбук, що потрапив до лікарні в серпні через те, що ноги почали німіти і втрачати силу.

Павло – син Павлика від третього шлюбу. У артиста також є син Олександр від першого шлюбу і дочка Христина від другого шлюбу. У 2020 році Віктор Пвлік одружився в четвертий раз – на своєму концертному директорові Катерині.

джерело

“Зі мною бути слабким я йому не дозволю..Бій триває!” Колишня дружина Павліка повідомила приг0ломшливу звістку